Salı, Mayıs 24, 2022
Ana SayfaDizi FilmEvde Sıkılanların Mutlaka İzlemesi Gereken 5 Komedi Filmi

Evde Sıkılanların Mutlaka İzlemesi Gereken 5 Komedi Filmi

Film dünyası içerisinde en çok tercih edilenler komedi olarak yer alıyor. Eğlenceli ve keyifli bir zaman dilimi geçirmek isteyenler için komedi filmleri ilaç gibidir. İşte sizler için seçtiğimiz bazı komedi filmleri.

1. Spenser Kanunları – Spenser Confidential (2020)

Macera ve polisiye film sevenler için son derece farklı yapımlar arasında bulunan Spenser Kanunları oldukça hareketli bir filmdir. Bir cinayet soruşturmasının çözülmesi gerekmektedir ve bu soruşturmayı da eski bir polis memurunun çözmesi bekleniyor. Ancak polis memuru olay ile ilgili kanıtlara ulaşabilmek ve sonuca yaklaşabilmek için eski bir suçludan kendisinin ortağı olmasını istemek durumundadır. 

2. Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit (2019)

Dünyayı bekleyen bugüne kadar ki en büyük bir tehlikeyi Siyah Giyen Adamlar ekibi verecekleri mücadele ile atlatmaya çalışacaklar. Siyah Giyen Adamlar birçok tehlike ile mücadele etmiş ve bunları bertaraf etmiştir. Fakat gelen tehlike hiç de basit ve atlatılabilir gibi olmayacaktır. Bu güne kadar ki gelmiş geçmiş en büyük tehlike dünyayı sarsacak mı? Siyah Giyen Adamlar vermiş oldukları mücadele ile ve başardıkları işlerle ün kazanmıştır. Dünya üzerinde ki birçok devlet ve insanlar onlara güveniyorlar.

3. Aladdin (2019)

18 yaşında fakir genç olan Aladdin, hırsızlık yaparak zamanını geçiren biridir. Çoğunlukla karnını doyurmak için pazardan yiyecek çalar. Aladdin geceleri şehrin bir yerinde uyuyakalırken gündüzleri ise hırsızlık yaparak günlerini geçirir. Aladdin hırsızlık yaparak kötü bir iş yapsa da aslında onun altın gibi bir kalbi vardır. Onun macerası ise aslında babası tarafından zorla evlendirilmeye çalışılan genç bir kızla tanıştığında başlar.

4. Johnny English Strikes Again – Johnny English Tekrar İş Başında

Johnny English beyaz perdede yerini aldı. İngiltere’nin G12 zirvesi öncesi siber saldırıya mağruz kalmasıyla sorumluları bulmak için istihbarat servisini görevlendirir. MI7’nin elinde yeterli ajan olmadığı için emekli ajanları geri çağırma kararı alınır. Emekli olan Johnny English bir okulda coğrafya öğretmeliği yaparken göreve yeniden çağrılır. Siber saldırının sorumlusunu bulmak için işe koyulur. Eski tarz çalışan (Old school) Johnny düşmanlarının yanı sıra modern cihazlarla da mücadele verirken ortaya komik sahneler çıkmaktadır. Aksiyonla harmanlanmış bu komik filmi ve Johnny’nin kendine has ajanlık deneyimini izleyeceğiz. Herkese iyi seyirler dilerim.
Fragman alt tarafta izlemeden geçmeyin!

5. 4N1K

Yaprak, çocuk yaşlardan itibaren beraber büyüdüğü ve farklı renkli karakteristik özelliklere sahip, lise çağlarında, 5 kişilik arkadaş grubunun tek kız üyesidir. Kendine kızlar dünyasından uzak Ali, Sinan , Gökhan ve Oğuz‘dan oluşan rengarenk bir dünya kurmuştur.
Bir gün, bu dünya gizemli bir biçimde hayatına giren Barış’ın oyunlarıyla değişir. Bu değişim onu kendisine ve kızların dünyasına bir keşfe çıkarır…

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments

Bugünde lgbt adı altında sapikizm var Allah ıslah etsin on Taşa Dönüşen İnsanların Şehri: Pompei +18