Karısını Aynı Anda İki Farklı Yerde Gören Adam, Aynı Anda İki Yerde Olan Anne!

0
11771

Karısını Aynı Anda İki Farklı Yerde Gören Adam, Aynı Anda İki Yerde Olan Anne! Gerçek olduğu iddia edilen bazı şeyler fizik kanunlarıyla açıklanamaz. Bu yüzden çoğu zaman bu türden hikayelere inanmak zordur. Çoğu zaman kendisi yaşadığında inanabileceği şeylerdir insanın. Şimdi size bazı internet kullanıcılarının yaşadıklarını iddia ettikleri Ürkütücü bazı hikayeleri anlatacağız. Hikayelerin gerçek olmamasını umuyoruz!

1. Karısını aynı anda iki farklı yerde gören adam

Aynı Anda İki Farklı Yerde

Dışarıda bir akşam yemeği yedikten sonra eşiyle birlikte eve dönen adam, kapıyı açtığında eşini salonda oturmuş vaziyette, bilgisayarda çalışırken buluyor. Tek sorun, salonda çalışan eşi ile aynı anda eve girmiş olması!

Daha ilginç olan ise olayı sıcağı sıcağına paylaşmaya çekinen adam, gece yatağa girdiklerinde eşine durumu anlatıyor. Bu hikâyeyi duyan kadın, “Eve girdiğimde ben de kendimi salonda elimde bilgisayarla çalışırken gördüm. Şok oldum ama korktuğum için sesimi çıkarmadım” diyor.

2. Ürpertici şoför ve bilinçsiz yolcular

Aynı Anda İki Farklı Yerde

İşten çıkan bir acil tıp teknisyeni, fırtınalı bir gecede evine doğru giderken dörtlüleri yanan, bariyerlerin yanına park etmiş bir Mercedes görüyor. İnip arabaya yaklaştığında arka koltukta uzanan bir adamı fark ediyor. Herhalde sarhoşlar sızmıştır, diye düşünürken şoförün dik bir şekilde karşıya bakarak göz dahi kırpmadan oturduğunu ve ön koltuktaki diğer yolcunun da torpidonun üzerinde uyku pozisyonunda hareketsiz durduğunu görüyor.

Korkan adam arabasına atlayıp hemen polise gidiyor. Arabanın plakasını vs. kontrol ettikten sonra tekrar olay yerine incelemeye gidiyorlar. O sırada karşıdan bir kamyon geldiği için kamyonun geçmesini bekliyorlar. Kamyon geçtiğinde ise Mercedes bir anda yok oluyor. Bir taraf orman, diğer taraf bariyerler. Bu acayip yolculara sahip araç, bir anda nereye gitmiş olabilir?

3. Çok ilginç bir rüyayı paylaşan çift

Aynı Anda İki Farklı Yerde

Susan isimli bir kadınla iki yıldır sevgili olan adam, bir gece rüyasında eski kız arkadaşıyla karısını aldattığını görüyor. Rüyasında eski sevgilisiyle sevişirken camdan bakan adam, karısının evin önünde ağlayarak onları izlediğini görüyor.

Aradan birkaç gün geçtikten sonra çift buluşuyor. Susan, adama ilginç bir rüya gördüğünü söylüyor ve aynı rüyayı, bu sefer kendi perspektifinden anlatıyor.

4. Gerçeğe dönüşen rüya

Aynı Anda İki Farklı Yerde

15 yaşında bir çocuk, bir gece rüyasında karanlık bir ortamda annesinin sesini duyuyor. Annesi, “Her şey yolunda, geçti, bitti” gibi sözler sarf ediyor.

Aradan 3-4 ay geçtikten sonra bir gün, çocuğun küpesi kulak memesine sıkışıp kalıyor. Küpeyi çıkartması için doktora giden çocuğun kulak memesine soğutucu sprey sıkılıyor. Sprey yanlışlıkla çocuğun kulağına kaçınca kısa süreliğine kendinden geçen çocuk, o sırada annesinin, bu sefer gerçekten telaffuz ettiği, “Her şey yolunda, geçti, bitti” sözlerini duyuyor.

5. Aynı anda iki yerde olan anne

Aynı Anda İki Farklı Yerde

Bir kadın çocuğuyla birlikte, evlerinin arka bahçesindeki ağaçlık alanda, satışa koyma amacıyla eski arabaların fotoğraflarını çekiyor. Bu sırada çalılıklardan gelen bir ses onları ürkütüyor. Anne oğluna eve koşmasını söylüyor ve çocuk var gücüyle eve doğru koşuyor. Koşarken birinin arabanın üstüne zıpladığını da duyuyor. Eve vardığında ise annesini salonda gazete okurken buluyor.

Aradan yıllar geçtikten sonra çocuk bu konuyu dile getiriyor. Annesi ise olayı hatırladığını, arka bahçede arabaları olduğunu ancak öyle bir koşuşturmaca yaşanmadığını söylüyor.

6. Hayatlarının 1 saati ilginç bir şekilde yok olan gençler

Aynı Anda İki Farklı Yerde

Arkadaşlarıyla araba yolcuğu yapan bir genç, eve varmak üzereyken annesinden bir telefon alıyor. Ne zaman geleceğini soran annesine, yolun bomboş olduğunu ve 25 dakika sonra evde olacağını söylüyor. Dolunayın denize vurduğu bir akşamda, bir anda tüm ışıklar yerini zifiri karanlığa bırakıyor. Arabada çalan müzik dahi kendiliğinden kapanıyor.Birkaç saniye sonra ise her şey eski haline dönüyor, müzik çalmaya başlıyor. Ancak birkaç saniye önce bomboş olan yolda, bir anda önlerine çıkan bir polis arabasının bir aracı çektiğini görüyorlar. Herhalde birkaç saniyeliğine uyuyakaldım, diye düşünen genç, arkadaşlarının da şokta olduğunu görüyor. Saate baktıklarında ise tam bir saat geçmiş!

7. İkinci hayatını yaşayan adam

Aynı Anda İki Farklı Yerde

Balık pazarında satış yapan bir esnaf, her zamanki gibi uyanıp işe giderek sabah çayını yudumluyor. Arkadaşlarıyla vakit geçiriyor, akşam kasayı sayıyor ve eve dönüyor. Evinde akşam yemeği yiyip duş aldıktan sonra da uyuyor.

Ertesi sabah uyandığında ise yanında eşini buluyor. Günlerden de cumartesi. Bir anda her şeyin rüya olduğunu fark eden adam, değil balık pazarında esnaflık yapmak, daha önce balık pazarına uğramamış bile.

8. Bir türlü gitmeyen turuncu renkli peluş maymun

Aynı Anda İki Farklı Yerde

Bir Reddit kullanıcısının hikâyesine göre, çocukluğundan beri babası, o turuncu maymunun en sevdiği çocuğu olduğunu söyleyerek çocuklarıyla şakalaşıyor. Maymunu kıskanan çocuklar, bir gün maymunu keçeli kalemle karalayıp çöpe atıyor. Babası maymunu bir türlü bulamayınca da pes ediyor.

Aradan yıllar geçtikten sonra bir gün, evinden oldukça uzak bir semtte yürüyen çocuk yol kenarında turuncu bir maymun görüyor. Eline aldığında ise üzerindeki keçeli kalem karalamalarını görüyor. O turuncu maymun, yıllar sonra, hiç alakası olmayan bir semtte nasıl karşısına çıkabilir?

9. Bir şekilde ışınlanan kırmızı güllü dilenci kadın

Aynı Anda İki Farklı Yerde

Bir gün tren bekleyen bir adama, gözleri cam gibi parlak bir kadın yaklaşarak para dileniyor. Adam, kardeşinin hastanede olduğundan ve ona çiçek almak istediğinden bahseden kadına, iyi niyetle 5 dolar veriyor. Devamında trene binen adam, kadının başkalarından da gül almam lazım diyerek dilenmeye devam ettiğini görüyor.Adam 15 dakika sonra trenden inip otobüse biniyor. 10 dakika kadar da otobüste ilerledikten sonra aynı kadın, sıradaki duraktan otobüse biniyor. Elinde de kırmızı güller. Trenden inip o yöne giden tek otobüse binen adam, o kadının nasıl ondan hızlı ilerlediğini ve kırmızı güller aldığını hâlâ çözemiyor.

10. Sürekli yeniden dolan bir düzine haşlanmış yumurta

İşe gitmeden önce her sabah yol üzerindeki büfeden kahvaltılık alan adam, bir sabah büfeye girdiğinde içeride kimseyi göremiyor. O sırada tezgahta 12’li seramik kaptaki haşlanmış sıcak yumurtaları görüyor. Bir tane alıp arkasındaki çöpün üzerinde yumurtayı soyuyor. Arkasını döndüğünde ise aldığı yumurtanın yerine yenisinin konulduğunu görüyor. Kimsenin olmadığı bir büfede, bir yumurta kabı nasıl yeniden dolmuş olabilir?

11. Gördüğü rüya sayesinde arkadaşının hayatını kurtaran adam

Bir gecede iki ilginç rüya gören adam, rüyasının birinde internetten tanıştığı arkadaşının sevgilisinden ayrıldıktan sonra kendisini aradığını ve ona destek olduğunu görüyor. Diğer rüyasında iste başka bir yakın arkadaşının küvette öldüğünü görüyor.

Ertesi gün internetten tanıştığı arkadaşından bir mesaj alan adam, arkadaşının sevgilisinden ayrıldığını öğreniyor. Şok olan adamın bu sırada telefonu çalıyor. Arayan kişi, rüyasında gördüğü diğer arkadaşı. Biraz havadan sudan muhabbet ettikten sonra adam, su sesi duyuyor ve arkadaşı küvette olduğunu söylüyor. Ne yaptığını öğrenmek için biraz ısrar eden adam, sonunda arkadaşının intihar etmek için hap içtiğini ve ölmeyi beklediğini, bu sırada onun sesini duymak istediğini söylüyor. Şok olan adam hemen ambulans gönderiyor. Neyse ki vaktinde yetişen sağlık görevlileri, bilincini kaybetmiş şekilde buldukları arkadaşın hayatını kurtarıyor.

Kaynak:1

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz