Rüyada Soğan Tarlası Görmek

0
372

Rüyada Soğan Tarlası Görmek! Rüyada soğan tarlası görmek atılacak adımlar yardımıyla hepimiz tarafınca tanınan bir şahıs olunacağına, hazırlıksız girilen bir projede ahenk sağlama sürecinin aşılmasının arkasından fazlaca iyi işlere imza atılacağına, ailesi ve sevilmiş olduğu kişiler ile huzur arasında yaşayacağına, eline geçen fırsatların birtakım vakalar yaratacağına, hoş olmayan laflar işiteceğine, rüya sahibinin yine iç huzuru bularak daha iyi bir hayata kavuşacağına rivayet etmektedir.

1.

Soğan, Ekilebilir, Alan, Soğan Alanı, Pırasa
Rüyada Soğan Tarlası Görmek

Rüyada kuru soğan tarlası görülmesi sıkıntılarını kısa bir vakit arasında ortada kaldıracağına, hiç bir eksiğinin olmayacağına, başına gelenleri tevekkül arasında karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına işarettir.

2.

Kırmızı Soğan Sebze, Sebze Soğan, Soğan, Pazar, Sebze
Rüyada Soğan Tarlası Görmek

Rüyada patates soğan tarlası görüldüyse karşısına hayırlı kimselerin ve işlerin çıkacağına, çocuklar şeklinde şen olacağına, iş hayatında fazlaca tanınan ve güvenilen biri olunacağına, hastalık duyulan bir mevzuda beklenmedik bir haber alınmasıyla ferahlığa erileceğine, yapmış olduğu işte sivrileceğine, zarar edilen işlerin yoluna gireceğine işarettir.

Rüya alimlerine gore rüyada soğan tarlasında yürümek ekmeğinin kesilmeyeceğine ve hasılatının durağan olacağına, parasal olarak sorun çeken kişilere yardım eli uzatılacağına, maddi ve içsel yitik yaşanacağına, daha iyi bir ömür standardı tutturmak için atılan adımların fazlaca büyük hasılatlar sağlayacağına ve iş hayatında idareci konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine, elinde bulunan imkânların bollaşacağına alamet etmiş olduğu söylenir.

Rüya alimlerinin tabirlerine gore rüyada soğan tarlasına girmek üzüntülerinin kısa bir müddet arasında yaşamış olduğu kederli ve fena durumların asla sıkıntı yaratmadan ortadan kalkacağına, uğramış olduğu zararlardan kurtulmak için alacağı borçlardan bir türlü kurtulamayacağına, iş yerinde fazlaca zarar edileceğine ve maddi ve içsel büyük travmalar yaşanacağına yorumlanır.

3.

Yeşil Soğan, Soğan, Sebze

Rüyada taze soğan tarlası görüldüyse birtakım mevzularda işleri için doğru kararlar vereceğine, asla bilmediği ve görmediği bölgeler gezip göreceğine, zor zamanlar ve musibetler ile karşılaşılacağına, etrafındaki insanlardan bir bölümü tarafınca dışlanacağına, kardeşler içinde bir münakaşa yaşanacağına, gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine alamet etmektedir.

4.

Soğan, Kırmızı, Brown, Sebze Soğan, Dilimlenmiş, Ham

Rüyada soğan tarlası sulamak rüyayı kabul eden şahıs için sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede sona ereceğine, esenlik problemlerinden kurtulmaya, problemlerini ve sıkıntılarını bu yardımcı yardımıyla çözeceğine delalet eder.

5.

Soğan, Dilim, Bıçak, Gıda, Madde, Ham, Vejetaryen

Rüyada soğan tarlasında çalışmak rüya sahibi için bereket arasında bir yaşam yaşanacağına, başkasının malına ve parasına göz dikerek çıkar elde edeceğine, yüksek mevkilerde bir işe terfi edileceğine, beklenen işlerin bir an ilkin reel olacağına, maddi ve içsel olarak fazlaca daha iyi bir duruma geleceğine, dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına işaret eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz