“Zayıfladıkça Daha Çok İlişkiye Girmek İstiyorum” Demişti! Güzel Model Kelly Brook Kilolarıyla Barıştı

0
3179

İngiliz model ve televizyon yıldızı Kelly Brook, cinsel hayatıyla ilgili yaptığı itirafla ağızları açık bırakmıştı. “İnsan zayıfladıkça daha çok cinsel ilişkiye girmek istiyor” diyen Brook, şimdi ise kilolarıyla barıştığını, bunda yaşının etkili olduğunu söyledi.

1.

Bir dönem 44 bedene kadar çıkan ancak daha sonra ise 40 bedene düşen ünlü model Kelly Brook, kilo verdikten sonra cinsel hayatının daha iyi olduğunu itiraf etti.

2.

Brook daha önce “Kilo verdikten sonra cinsel ilişki hayatımız canlandı. Kilo verdiğinde kesinlikle daha fazla ilişkiye girmek istiyorsun. Bu beden güveniyle ilgili, daha fazla enerjin var, kendini her açıdan çok daha iyi hissediyorsun” demişti.

3.

Brook yeni açıklamasında ise “‘Hayatımdaki en sıska zamanlarda sefil günlerim oldu. Önemli olan iyi hissetmek” şeklinde konuştu.

4.

Kelly Brook, bedenine olan güveninin yaşla birlikte geldiğini söylerken, sağlıklı ve mutlu bir bedene sahip olduğunu söyledi.

5.

Brook “Kalçalarımın büyük görünmesi umurunda değil. Kendimin en iyi versiyonu olmak istiyorum, 20 yaşında gibi görünmek istemiyorum, 40 yaşında iyi görünmek istiyorum” şeklinde konuştu.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Kaynak: 1

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz