Virüsten Dolayı Sokağa Çıkma Yasağında Evde Yapılması Önerilen Aktiviteler

1
37048

Dünya he dönem ir virüsle boğuşmuştur ve bazılarının etkisi çok büyük olmuştur. Şimdi karşılaştığımız küresel bir salgın olan korona virüsü şu zamana kadar ortaya çıkan virüslerin en küçük ve en acımasızı olarak tanımlanıyor.

Bu yüzden evden çıkmamak hayati önem taşıyor. Peki evde kadar süre ne yapacağız diyorsanız en önemli doktorlardan tavsiyeleri derledik biraz çılgınca gelebilir bazıları hazır olun 😀

1 . Evde Tekseniz Çıplak Olarak Dans Etmeniz Psikolojik Olarak İyi Vakit Geçirmeninizi Sağlayacaktır.

2. Evde Spor Yapmayı İhmal Etmeyin

Evde yapacağınız spor sizi mental ve fiziksel açıdan iyi hissetmeniz sağlayacaktır. Böylelikle psikolojinizi daha sağlam tutabilirsiniz.

3. Evli İseniz Eşinizle Cinsel İlişkiye Daha Çok Vakit Ayırmalısınız. Bu Sizi Daha Çok Rahatlatacaktır Ve Güvende Hissetmenizi Sağlayacaktır.

Sürekli yapıldığında kemikleri güçlendirir. Bağışılığınızı güçlendirir. Psikolojik açıdan iyi hissettirir. Tüm bunlar artı yönleri ve sizi bu yeni döneme iyi hazırlayacaktır.

4. Ailenizle Beraber Yaşıyorsanız Neler Yapabilirsiniz?

Oyunlar oynayabilirsiniz, turnuvalar düzenleyip evinizi bir survivor’a çevirebilirsiniz bu evde olmaktan keyif almanızı bile sağlayabilir.

Kitap okuma saatleri belirleyip hep beraber kitap okuma etkinliği ve sonrasında herkes okudu kitabı anlatması verimli olacaktır.

Film geceleri yapabilirsiniz bu çok keyifli olacaktır. Korku filmlerinden uzak durun bu ara 😀

Yeni şeyler keşfedebilirsiniz mesela yemek yapmasını bilmeyen evin ferdine fırsattan istifade yemek yaptırabilirsiniz eğlenceli olacaktır.

gibi gibi

1 Yorum

  1. Korona için evde çıplak olmak piskolijikman iyi geliyormuş Allah sizin belanızı versin inşaallah.. Bol bol Kur’an okuyun namaz kılın diyen yokta bol bol atan war.. insllh tez zamanda geberin koronadan..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz