Tayland İlişki Turizminin Başkenti Mi? İşte Tayland Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar

0
18741

Uzak Doğu’da Asya’nın yıldız ülkelerinden Tayland denildiğinde aklınıza neler gelir diye sorsak, çoğumuzun cevapları arasında seks turizmi cevabı yer alır. Bu konu ülke ile çok anılsa da Tayland gece hayatı hakkında bazı gerçekleri de bilmekte fayda var. Peki birçok yerde bahsedildiği gibi Tayland seks turizminin başkenti mi? Şimdi sizlere Tayland’daki seks turizmi hakkında bazı önemli bilgileri paylaşalım.

1.Tayland’da ilişki turizmi konusunda tüm bildiklerinizi unutun.

Çünkü burayı gezdikten sonra dünyada en az ilişki turizminin olduğu yerin Tayland olduğuna bile karar verebilirsiniz. Çünkü ne varsa ortada yaşanıyor. Masa altı olaylar burada yok.

Peki bu ülkeye neden seks turizminin başkenti yakıştırması yapılmış? Çünkü ülke nüfusunun yüzde 60 – 65’i kadın. Yani kadın sayısının oranı bir hayli yüksek. Erkeklerin oranı da yüzde 25 civarında. Bununla birlikte ön yargıların olmadığı bir toplum burası. Bu da Budist kültüründen gelen bir şey. Çok özgür hareket ediyorlar. Doğal olarak cinselliği de rahat yaşayan bir toplum ile karşılaşıyorsunuz. Şu da bir gerçek ki, cinsellik Thai toplumunda kesinlikle büyük bir tabu değil.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz