Sophie Broomfield, Cinsel İçerikli Sitelere Çıplak Fotoğraflarını Sattığı Ortaya Çıkan Bakımevi Çalışanı Kovuldu

0
1552

Sophie Broomfield, Cinsel İçerikli Sitelere Çıplak Fotoğraflarını Sattığı Ortaya Çıkan Bakımevi Çalışanı Kovuldu! İngiltere’de yaşayan Sophie Broomfield isimli kadının, çalıştığı bakımevindeki insan kaynaklarının hakkında yaptığı araştırma sonrasında yetişkin sitelerine iç çamaşırlı ve açık fotoğraflarını sattığı ortaya çıktı. Bakımevi, foyası ortaya çıkan kadını işten kovdu.

1.

Sophie Broomfield isimli bakımevi çalışanı kadın, ekstra para kazanmak için cinsel içerikli sitelere iç çamaşırlı ve çıplak fotoğraflarını satmaya başladı. Bu işi çalıştığı yerden gizli yapan Sophie, insan kaynaklarının detaylı araştırması sonucu çok sevdiği işinden oldu.

2. Chelsea Ferguson

İşten kovulan Sophie, yetişkinler için site kuran ve ilk haftada 9 milyon sterlin kazanan arkadaşı Chelsea Ferguson’ın yanında çalıştı.

3.

Sophie, patronuna işini çok sevdiğini söyledi ve kovulmaması için elinden geleni yaptı ancak patronunu ikna edemeyip kovuldu.

4.

Genç kadın, şuan için sitede iyi para kazandığını, tüm temel ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra istediği her şeyi alabildiğini söyledi.

5.

6.

7.

8.

9.

Kaynak: 1

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz