Sevgilisine Su Altında Evlenme Teklifi Ederken Boğuldu: ‘Sana Olan Sevgimi Anlatabilecek Kadar Nefesimi Tutamam’

0
1647

Kız arkadaşıyla birlikte Tanzanya’da tatil yaparken su altında evlenmek teklif etmek isteyen adam, boğularak hayatını kaybetti.

Weber, odadan çıkıp deniz gözlüğü ve paletle suya dalarak kız arkadaşına, kağıda yazdığı bir notla evlenme teklif etti.

Weber evlilik teklifinin yazılı olduğu notu cama yapıştırdı. Odanın içinden teklifi kameraya almaya başlayan Antoine, daha sonra görüntüleri paylaştığı Facebook postunda, “Suyun altından bir daha çıkamadı” yazdı.

Erkek arkadaşının hayatını kaybettiğini sosyal medyadan duyuran Antoine’ın paylaştığı görüntülerde, Weber’in suyun altındaki son dakikaları görülüyor.

“Seninle ilgili sevdiğim her şeyi anlatabilecek kadar nefesimi tutamam”

Teklif için hazırladığı kağıtta “Seninle ilgili sevdiğim her şeyi anlatabilecek kadar nefesimi tutamam. Ama… seninle ilgili sevdiğim her şeyi, her gün daha fazla seviyorum!” yazıyor.

Ardından kağıdı ters çevirip “Eşim olur musun?” yazısını cama yapıştırıyor ve mayosunun cebinden çıkardığı bir yüzüğü gösteriyor. Sonra da yukarı doğru yüzmeye başlıyor.

Çiftin kaldığı Pemba Adası’ndaki Manta Resort’un CEO’su Matthew Saus, deniz içinde bir acil durum olduğu yönünde çağrı aldıklarını, ancak Weber’in yanına ulaştıklarında yapılacak hiçbir şey kalmadığını gördüklerini söyledi.

Pemba Adası’ndaki Manta Resort da, Weber’in 19 Eylül günü serbest dalış yaptığı sırada boğularak hayatını kaybettiğini teyit etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz