Öpmek İçin Herkesin Gitmesini Bekledi! İşte Herkesi Duygulandıran Anlar

0
758

Sivas’ta bir dükkana girmek üzereyken kapıdaki Türk bayrağını fark eden ve etrafını kontrol ettikten sonra maskesini çıkarıp bayrağı öpen şahıs, güvenlik kamerasına yansıdı. Vatandaşın sosyal medyada paylaşılan o anları, izleyenleri duygulandırdı.

Sivas’ın Divriği ilçesinde bir dükkana gireceği sırada duraksayarak etrafını gözleyen 56 yaşındaki Ali İhsan Durak, maskesini çıkararak asılı olan Türk bayrağını öptü. İş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler, izleyenleri duygulandırırken sosyal medyada büyük ilgi gördü.

MASKESİNİ ÇIKARIP BAYRAĞI ÖPTÜ

Sivas’ın Divriği ilçesi Tepe Mahallesi Nuri Demirağ Caddesi’nde esnaflık yapan vatandaşlar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlamak amacıyla iş yerlerini Türk bayraklarıyla süsledi. Nuri Demirağ Caddesi üzerinde bulunan Murat Şahbudak’a ait iş yerine alışveriş yapmak için gelen 56 yaşındaki Ali İhsan Durak, iş yerinin duvarında asılı Türk bayrağını öptü. Yaşlı adamın duvarda asılı Türk bayrağını öptüğünü fark eden Şahbudak, güvenlik kamerası görüntülerini sosyal medyada paylaştı. Görüntülerde Durak’ın iş yerine gireceği esnada Türk bayrağını fark ettiği ve çevresini kontrol ettikten sonra maskesini çıkararak Türk bayrağını öptüğü görülüyor. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler ilgi odağı olurken vatandaşlar tarafından defalarca paylaşıldı.

”SOSYAL MEDYADA İLGİ ODAĞI OLDU”

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlamak amacıyla iş yerlerini bayraklandırdıklarını belirten Şahbudak, “Burada Ali baba diye hitap ettiğimiz Ali ağabeyimiz dükkana geldi. Sürekli müşterimdir kendisi. Girişte bayrağı öptüğünü fark ettim. Bunun üzerine güvenlik kamerasından alıp sosyal medyaya yükledim. Sosyal medyada da bayağı bir ilgi odağı oldu. Kendisine vatan ve bayrak sevgisinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz