Onu Yatağa Yatırırken Bana ‘Yatağımın Altında Biri Var Baba.’ Dedi. Yatağın Altına Baktım, Onu Titrerken Gördüm, Ondan Bir Tane Daha Vardı Ve Fısıldadı: ‘Baba Yatağımda Biri Var.’

0
9217

Onu Yatağa Yatırırken Bana ‘Yatağımın Altında Biri Var Baba.’ Dedi. Yatağın Altına Baktım, Onu Titrerken Gördüm, Ondan Bir Tane Daha Vardı Ve Fısıldadı: ‘Baba Yatağımda Biri Var.’ Şimdi sizlere yaşandığı iddia edilen bazı korku hikayeleri anlatacağız. Işıkları kapatın! Ya da açın, korku hikayeleri sizi etkiliyorsa hikayelerin sizi sarması muhtemel.

1. Korkunç taciz

Yatağımın Altında Biri Var

“Daha gençken Margie isimli bir kadına gazete teslimatı yapıyordum. Çok yaşlıydı ve ben de gazeteyi alıp onun için içeri bırakıyordum ve onu kontrol ediyordum. Bir gün içeri girdim ve yatakta uyuyordu, ben de içeri girip gazeteyi masaya koydum ve evden çıktım. Ertesi gün, Margie yine uyuyordu ve gazete hala açılmamıştı. Bir sonraki gün Margie uyanıktı ve çok mutlu olduğunu söyleyerek bana sarıldı. Ancak onu takip eden sonraki günde evin önünde arabalar vardı. Görünüşe göre Margie, 3-4 gün önce yatağında ölmüştü. Nasıl olduysa ben onunla konuştum ve o aslında ölüyken bana sarıldı!”

2. Otomat hayaleti

Yatağımın Altında Biri Var

“Eskiden bir hastanede çalışıyordum ve çoğu zaman gece vardiyalarına kalıyordum. Sabah saat 3 civarında bir şeyler atıştırmak için otomata gittim. Otomatın yanında kafeteryaya bakan camlı bir kapı vardı. Kapıdan birinin girdiğini net bir şekilde gördüm. Kafeteryada birini görünce açılan sensörlü ışıklar olduğunu hatırladım ancak bu ışıklar yanmadı, içerisi hala karanlıktı. Daha yakından bakmaya gittim ve içeride yürüyen insanların doğrudan bir duvarın içine yürüdüğünü gördüm. Koşarak ayrıldım. Hayatımda hiç bu kadar hızlı koştuğumu hatırlamıyorum.”

3. Beşik hikayesi

Yatağımın Altında Biri Var

“Annemin anlattığı bir hikayeye göre, ben daha bebekken bir gece çok mızmızlanıyormuşum ve annem de bu yüzden beşiğime beni kontrol etmeye gelmiş. Birkaç kez odama geldikten sonra annem oldukça yorulmuş. Ben tekrar ağlamaya başladığımda annem yine odama gelmek için ayağa kalkmış ancak başka ayak sesleri duymuş ve çıldırmış çünkü annem orada tek başınaymış. Ayak sesleri durduğunda annem beşiğin sallanma seslerini ve yaşlı bir kadının sesini duymuş. Bu ses, benimle konuşup beni sakinleştirmeye çalışıyormuş. Çok garip!”

4. Önsezi

Yatağımın Altında Biri Var

“Anneannem ölmeden önceki 1 hafta, ölen akrabalarıyla konuşmaya başladı. Örneğin ölü kız kardeşiyle “Tamam Rose. Yakında orada olacağım” diyerek konuşurdu. Bunu yalnızca ölü akrabalarla yaptığını fark ettik, bu yüzden hala hayatta olan erkek kardeşi Henry ile konuşmaya başlaması garipti. Ya da biz öyle düşündük! Anneannemin Henry ile yaptığı konuşmadan sonra Henry’nin öldüğüne dair bir telefon aldık!”

5. Kaybolan hemşire

Yatağımın Altında Biri Var

“Yaklaşık 6 yaşındayken annemin çok yakın bir iş arkadaşı (hemşire) vefat etti. Annemin arkadaşının vefat ettiği gece annemin yatağında uyuyakaldım ve fark edince uyandım. Uyandığımda annemin üstünde uzanmış gibi görünen bir kadın gördüm. Bu kadını daha önce hiç görmemiştim. Bana baktı, gülümsedi; daha sonra koridorda yürüdü ve kayboldu. Bu olaydan birkaç gün sonra annem cenazeden geldi ve sonunda iş arkadaşının bir fotoğrafını gördüm. Fotoğraftaki kadın, o gece annemin üstünde gördüğüm kadındı!”

6. Son veda

“Bir gece saat 2’de bacağıma birinin dokunduğunu hissederek uyandım. Odada kimse yoktu, ben de bu yüzden çok korktum ama sonra uykuya daldım. Ertesi sabah annem, büyükannemin dün gece 2’de vefat ettiğini söyledi. Hissettiğim dokunuş, büyük annemin bana veda edişiydi. Böyle düşünmek bana huzur veriyor.”

7. Perili havuz

“Halka açık bir havuzda çalışıyordum. Havuz kapandıktan sonra orayı temizlemek için yalnız çalıştığım zamanlar oluyordu. Bir gece, saat 2 civarında, soyunma odalarını temizliyordum. Havuz birkaç saatliğine kapatılmıştı ancak havuzda bir çocuğun kahkahasını ve ayak seslerini duydum. Bakmak için dışarı çıktım ama kimseyi göremedim. Bütün kapılar kapalı ve kitliydi, bir çocuğun saklanabileceği hiçbir alan yoktu. Ayrıca havuz başında da ıslak ayak izleri görmedim. Kapıları ve güvenlik kameralarını kontrol ettim ama hiçbir şey yoktu. Binadaki tek kişi bendim!”

8. Kutsal ruh

“Bir gece uyandığımda yatağımın yanında dua eden ve rahibeye benzeyen birini gördüm. Onu duyamadım ama o, göğsüne haç işareti koymaya devam etti. Yüzde 100 uyanıktım ve çok korktum. Ertesi sabah anneme anlattığımda annem, evimizin aslında bir rahip için inşa edildiğini ve rahibelerin evimizde kaldığını söyledi.”

9. Kızımın Kopyası

4 yaşındaki Kızım her akşam ona anlattığım hikayelerin heyecanıyla mutlu bir uykuya dalardı. Fakat o gün göze çarpan bir tedirginlik içindeydi. Onu Yatağa Yatırırken Bana ‘Yatağımın Altında Biri Var Baba.’ Dedi. Yatağın Altına Baktım, Onu Titrerken Gördüm, Ondan Bir Tane Daha Vardı Ve Fısıldadı: ‘Baba Yatağımda Biri Var.’

Kaynak: 1

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz