Nişanlısının 4 Yıldır Başka Bir İlişkisi Olduğunu Öğrenince İlginç Bir Yolla İntikam Alan Kadın

0
749

İngiltere’ye bağlı Wight Adası’nın Sandown şehrinde yaşayan 26 yaşındaki Zoe Butt isimli genç kadın evlilik hazırlıkları yaptığı nişanlısının gizli yaşamıyla yüzleşince şoke oldu. 4 yıldır birlikte olan çift, Paul Botwrigt’ın evlilik teklifi ile nihayete ermek üzereydi. Ancak Zoe, Paul’un evli bir kadınla 4 yıllık ilişkisi olduğunu öğrenince dünyası başına yıkıldı. Derhal kendini aldatan adamdan ayrılan Zoe, 5 yıl önce taktığı nişan yüzüğünü de Facebook’tan satışa çıkardı.

1. ‘İyi Durumda, Birkaç Çizik Var Ama Hala Çok Güzel Görünüyor’

Zoe yüzüğü Facebook’tan satışa çıkardığında altına bu sözleri yazdı ve ekledi, “Bu yüzükle ilgili olarak tek yanlış şey, onun yalanlarla kaplanmış olması. Bu da onu takan erkeğin yalancı ve sevgilisiniz aldatan biri olmasından kaynaklanıyor.”


2. Çift 2015 Yılından Beri Beraber

Yaşadıkları bölgenin geleneklerinden dolayı, artık yılda Zoe, Paul’a evlilik teklifi yapmış. Bu teklifin ardından çift nişan yüzüğü olarak gümüş bir yüzük takmışlar. Zoe, “Neyse ki bu sadece bir nişan yüzüğüydü, böyle yalancı biriyle evlenmediğim için çok şanslıyım” diyor.  

Zoe, “Ona artık yılda evlenme teklif ettim. Bana, kendisinin evlenme teklifi yapmak istediğini söyledi. Ancak yine de ona verdiğim yüzüğü takmaktan çekinmedi, çünkü benimle birlikte olmaktan gurur duyuyor, bunu herkesin bilmesini istiyordu” diye sürdürüyor sözlerini.

3. Meğer Çifte Hayat Yaşıyormuş.

Bu gerçeği ilk olarak Zoe’nin ailesi fark etmiş. Paul, Zoe ile birlikte olmaya başlamadan hemen önce evli olan başka bir kadınla ilişki yaşamaya başlamış. Zoe ile ilişkisi başlayınca bu ilişkiyi bitirmeye gerek görmemiş. İki ilişkisini de bitirmeyen Paul yıllar boyunca adeta çifte hayat yaşamış.

Zoe bunun öğrenir öğrenmez ilişkisini anında bitirmiş ve yüzüğü de Facebook üzerinden satışa çıkarmış. Paul’un diğer ilişkisinin akıbeti hakkında ise bir bilgi bulunmuyor.

4. Sadece Bu Yüzükten Kurtulmak İstiyorum.

Zoe’nin satışa çıkardığı yüzüğe henüz bir alıcı çıkmamış. Zaten Zoe da ‘insanlar bu yüzüğü alıp ne yapacak?’ diyor, ancak bu yüzükten kurtulmak istediğini de belirtiyor. Bu yüzüğü atıp kurtulmak da mümkün, ancak Zoe başına gelen bu olayın da duyulmasını istiyor açıkçası. Belki benim durumumda olan başkalarının durumu fark etmesine bir yardımım dokunur diyor.


5. Ailem Bana Söylemişti…

Zoe, ailesinin kendisine bu durumu daha önce anlatmaya çalıştığını itiraf ediyor ve galiba babamın kızıyım” diye esprili bir cevap veriyor. Zoe, “ancak insan aşık olunca mantıklı düşünemiyor, belki de gözünün önündeki şeyi göremiyor. Ailem bana bu durumla ilgili bir şeyler demeye çalıştı, ama onları dinlemedim. Zaten sonunda bu durumu tartışmasız şekilde ortaya çıkaran da yine ailem oldu. İyi ki varlar, onlar sayesinde büyük bir hatadan dönmüş oldum” diyor.

Kaynak: 1

Bu içerik de ilginizi çekebilir:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz