Mucize Doktor’un Açelyası Bu Kez Dansıyla Değil, Örgü Bikinili Pozlarıyla Ortalığı Yaktı Geçti

0
2066

Mucize Doktor dizisinde Açelya hemşire karakteriyle herkesin beğenisini kazanan Hayal Köseoğlu sarı örgü bikinili halini Instagram’dan sevenleriyle paylaştı. Dans videolarıyla konuşulan güzel oyuncu bu kez cesur pozuyla sosyal medyada adından söz ettirdi.

1.

Mucize Doktor dizisinde Açelya hemşire karakteriyle herkesin beğenisini kazanan Hayal Köseoğlu, Instagram paylaşımlarıyla da hayranlarını oldukça heyecanlandırıyor.

2.

Geçtiğimiz günlerde denizin ve güneşin tadını çıkardığı anlarda arkadaşına kızıp tokat atma haberleriyle gündeme gelen Köseoğlu, son olarak Instagram paylaşımıyla adından söz ettirdi.

3.

Normalleşme süreciyle beraber Bodrum’da tatiline devam eden Hayal Köseoğlu, sarı, örgü bikinili halini Instagram’dan sevenleriyle paylaştı. Bikinisinin rengine vurgu yapmak isteyen Köseoğlu, İngilizce “Sarı” notuyla paylaşım yaptı.

4.

Öte yandan Hayal Köseoğlu, geçtiğimiz günlerde YouTube’da yayımlanan bir programa katıldı.

5.

Kilosunun Mucize Doktor setinde sürekli konuşulan bir konu olduğunu dile getiren Köseoğlu şunları söyledi:

6.

“Mucize Doktor setinde tam bir arkadaşlık ortamı var. Oyuncuların birbirleri ile iletişimleri çok iyi ve herkes çok iyi geçiniyor, birbirlerine de özel hayatlarındaki sıkıntıları açıyor.

7.

“Özellikle de Sinem Ünsal ile Hayal Köseoğlu arasında karavanda uzun süren kalori ve kilo muhabbeti dönüyor.

8.

Hayal Köseoğlu, ayrıca kilo vermesinde Sinem Ünsal’ın da psikolojik olarak etkisinin bulunduğunu ilk kez söyledi.

9.

Kaynak:haberler.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz