Mafyanın Korkunç Sırrı Hapishanede Ortaya çıktı! Ortadan Kaybolan Kadını Harman Makinesinde Parçalayıp Domuzlara Yedirmişler

0
10624

2016 yılında aniden ortadan kaybolan iş kadını Maria Chindamo’nun mafya üyeleri tarafından harman makinasında parçalanıp domuzlara yedirildiği ortaya çıktı. Korkunç gerçek, hapishanede olan bir başka mafya üyesinin konuşmasıyla ortaya çıktı.

1.

İtalya’nın Calabria bölgesinde yaşayan 42 yaşındaki iş kadını Maria Chindamo ‘nun mafya bağlantısı olan komşusu, kendisinden arsasını vermesini istedi. Maria, bu teklifi kabul etmeyince 2016 yılında aniden ortadan kayboldu ve bir daha bulunamadı.

2.

Yerel kaynaklara konuşan eski mafya üyesi Antonio Cossidente, hapiste tanıştığı bir başka mafya üyesinin kendisine Maria’nın komşusuna araziyi vermeyi kabul etmeyince komşusunun mafya ile iletişime geçtiğini söyledi.

3.

Mafya üyelerinin Maria’yı zorla bir araca bindirip kaçırdıklarını, ormanlık bir alanda öldürdükten sonra cesedini harman makinasına koyup parçaladıktan sonra domuzlara yedirdiklerini anlattığını belirtti.

4.

Maria’nın kocası da Maria ortadan kaybolmadan kısa bir süre önce intihar ederek hayatına son verdi.

5.

İtalyan medyası, anti-mafya bürosu ekiplerinin eski mafya üyesi olan Antonio’nun açıklamalarından sonra olayı incelmeye aldıklarını söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz