Lebron’dan Kobe’ye Duygusal Veda! Oyunu İleriye Taşımaya Devam Edeceğim Cennetten İzlemeye Devam Et Kardeşim…

0
646

Kobe Bryant’ın helikopter kazasında kızı ile beraber ölüm haberinin ardından tüm dünya büyük bir şok geçirdi. Kimse inanmak istemedi. Ama maalesef haber doğruydu ve insanlar hala inanmakta zorluk çekiyorlar.

Kobe ölmeden önce Lebron james’in kendisini geçmesi üzerine gurur duyuyorum ve oyunu ileriye taşımaya devam et kardeşim diye tweet atmıştı.

Lebron James’te instagram üzerinden yaptığı paylaşımda;

Buna hazır değilim ama başlıyorum kardeşim. Burada oturan adam bu yazı için bir şeyler yazmaya çalışıyor ama her denediğimde tekrar ağlamaya başlıyorum sadece seni, yeğenim Gigi’yi ve sahip olduğumuz dostluğu / bağı / kardeşliği düşünmeye başladım! Philly’den LA’ya gitmek için ayrılmadan önce Pazar sabahı sesini duydum. Milyonlarca yılda bir kez, bu son konuşmamız olacağını düşünmemiştim. O NE LAN!! Kalbim kırıldı ve kardeşimi harap ettim !! 😢😢😢😢💔. Adamım seni seviyorum büyük kardeşim. Kalbim Vanessa’ya ve çocuklara gidiyor. Söz veriyorum senin mirasına devam edeceğim! Burada hepimiz için çok şey ifade ediyorsun özellikle # LakerNation💜💛 ve bu boku sırtıma koydum ve devam ettirmek benim sorumluluğumda !! Lütfen yukarıdaki göklerin gücünü bana ver ve beni izle! Bizi buraya getirdim! Söylemek istediğim çok daha fazlası var, ancak şu anda yapamıyorum çünkü bunu başaramıyorum! Tekrar buluşana kadar kardeşim !! # Mamba4Life❤️🙏 # Gigi4Life❤️🙏

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz