Kusursuz Oral Seks Nasıl Yapılır ?

0
9494

Kusursuz Oral Seks Nasıl Yapılır ? İlk olarak, oral seksi bir iş ya da görev gibi düşünmekten vazgeçmelisiniz. Partnerinizin aşağılarına eğildiğiniz zaman, ona hayatının en güçlü orgazmını yaşatabileceğinizin farkında olmanız yeterli. Ancak aceleci olmamanız lazım. İşe yavaşça başlamalı ve partnerinize bir sonraki adımda yaşayacaklarınızı hissettirmeye önem vermelisiniz.

Küçük öpücükler ya da dil kullanımı, oral sekse başlangıç için en uygun hamleler.

Oral Seks Nasıl Yapılır

ilişki uzmanı Laurel House’a göre, tıpkı her şeyde olduğu gibi, partnerinize yapacağınız oral seks için de birtakım ön hazırlıklar yapmanız gerekebilir. Öncelikle ağzınızın kaygan olması gerektiğini bilmelisiniz. Ağzınızın kuru olması hem siz hem de partneriniz için sorun yaratacaktır. Oral seks sırasında saçlarınızın sizi rahatsız etmemesi için onları toplamanız gerekebilir. Dişlerinizi kullanmamalısınız (tecrübeye dayalı bazı numaraların haricinde). Ayrıca dişlerinizi dudaklarınız aracılığı ile korumalısınız. Çünkü bazı durumlarda dişleriniz dudak içlerine hasar verebilir.

Oral seksi başarılı kılmanın en önemli yolu, partnerinizle diyalog halinde kalarak nelerden hoşlanıp hoşlanmadığını bilmekten geçiyor. Bazıları küçük ısırıklardan hoşlanabilir, bazıları ise sadece dudaklarınızı hissetmek isteyebilir. Aynı durum kadınlar için de geçerli. Kimi kadınlar sadece klitorisleriyle ilgilenilmesinden hoşlanırken, bazıları ise partnerlerinin dilini vajinalarında hissetmek isteyecektir. Öncelikle partnerinizin en çok tahrik olduğu hamlelerden emin olun. Oral seks esnasında daha iyi konsantre olarak, onu çılgına çevirecek hamleleri uygulamaya koyulun. Kendi zevkiniz için ise, partnerinizin sizi en çok tahrik eden noktaları keşfetmesine izin verin.

Size oral seks yaparken onu elleriniz, ayaklarınız ya da sadece sözlerinizle yönlendirebilirsin.

Oral Seks Nasıl Yapılır

Bazen sadece niyetinizi belli etmek ve harekete geçmeyi ertelemek çok daha tahrik edici olabilir. Women’s Sexual Wellness Consultant’tan Mona Darling, bu numarayı şiddetle öneriyor. Sıra oral sekse geldiğinde ya da her ikiniz de bir sonraki adımın oral seks ile ilgili olduğundan emin olduğunuzda, acele etmeyi bir kenara bırakın. Oral seksten önce partnerinizin omuzlarına, göğsüne, kollarına öpücükler kondurarak ilerleyin ve aşağılara sonra inin. Heyecan seviyesi gittikçe katlansın. Oral sekse başladıktan sonra, partnerinizin orgazma ulaşacağı sırada işe ara verin ve sonra tekrar başlayın. Bu şekilde, onu orgazma yaklaştırıp tekrar bırakmanız ve tekrar devam etmeniz, ona unutamayacağı bir orgazm yaşatacaktır. Bir başka nokta: Açıları asla unutmayın. Partneriniz seni birçok açıdan izlemek isteyebilir. O yüzden, başladığınız pozisyonu arada değiştirebilirsiniz.

Seks sırasında kayganlaştırıcı kullanımı her daim avantaj sağlar.  Cinsellik uzmanı Dr. Jess’e göre kayganlaştırıcı kullanımı pozisyonların ve tekniklerin çeşitliliğinde artış sağlar. Örneğin dudaklarınızı kullanırken, kayganlaştırıcı yardımıyla ellerinizi çok daha etkili kullanabilmeniz mümkün. Partneriniz size oral seks yaparken parmaklarına kayganlaştırıcı sürerse, vajinanızın üzerinde birkaç dil birden dolaşıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek nokta ise, su bazlı kayganlaştırıcı kullanmak.

İşi daha da kızıştırmaya hazır mısınız? O zaman oral sekse asla hızlı başlamayın. Partnerinizin gözlerinin içine bakarak, hafif bir tempoda, örneğin küçük öpücüklerle başlamalısınız. Dilinizi ustalıkla ve yavaşça kullanarak tahrik edici dokunuşlar yapmalısınız. Zamanla hızlanmalı ve dilediğiniz tempoya ulaşmalısınız. Oral seksin illa ki orgazm ile sonuçlanacağı düşüncesini de kafanızdan çıkarmalısınız. Penetrasyon öncesinde oral seks daha güçlü bir orgazmın anahtarı olabilir.

Bu teknik el, ağız ve dilin koordine çalışmasını kapsıyor. Her üç kısmı da ritmik ve eş zamanlı olarak kullanmalısınız. Bu, beceri gerektiren bir iş. O yüzden, gözlerinizi kapatıp bir enstrüman çaldığınızı hayal edebilir ve koordinasyonu bu şekilde sağlayabilirsiniz. Parmaklarınızın ne kadar ritmik olduğuna inanamayacaksınız.

Oral Seks Nasıl Yapılır

Bazı erkekler testislerinin okşanmasına, kavranmasına, öpülmesine ya da emilmesine bayılırlar. Birçoğu ise bunu daha önce tecrübe etmediklerinden, konu hakkında en ufak bir fikirleri bile yoktur. Gerçekte ise testislerin oral seksten asla dışlanmaması gerekiyor. Partnerinin hassas noktalarına yönelmeniz, oral seksin çok daha zevkli olmasına neden olacaktır.

Erkeklerin kafasında, kendilerine oral seks yapılırken hep aynı soru dolaşır: “Acaba partnerim şu an zevk alıyor mu?” O yüzden, ona oral seks yaparken işin tadını çıkarmayı unutmamalı ve bunu ona belli etmelisiniz. Partneriniz orgazm olurken kendinizi birden bire olaydan koparmak, onun aldığı zevki de azaltacaktır.

Partrneriniz aşağılara doğru mu eğiliyor? Sebebiniz ne olursa olsun, sakın onu durdurmayın. Çoğu kadın kendilerine oral seks yapmaya çalışan erkekleri reddetme gibi bir eğilime ve birçok bahaneye sahip. Ama sizi tatmin etmeye çalışan birisini neden durdurasınız ki? Bırakın yapsın.

Kaynak: 1

Oral Seks Nasıl Yapılır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz