Kusursuz Cinsel Yaşamın Altın Kuralları

0
16070

Mutlu bir seks hayatı için hem kadınlara hem de erkeklere görev düşüyor. Kadınlara tüyo vermeyi bu defalık bir kenara bırakıyoruz ve erkekler için önemli ipuçlarına yer veriyoruz. Siz iyisi mi bu yazıyı eşinizle paylaşın ve ona, size nasıl davranması gerektiği konusunda mesaj verin.

İşte, eşinize mutlaka okutmanız gereken, erkekler için hazırlanmış seks tüyoları:

1.

İyi bir seks için önce partnerinizin gururunu okşayın; onu ne kadar beğendiğinizi ve özlediğinizi ve de arzuladığınızı mutlaka söyleyin, ayrıca kıyafeti ve vücudu ile ilgili abartılı olmayan övgüde bulunun.

2.

Kadınlar için çiçek beğenilmek ve önemsenmek anlamına gelir; kendini iyi hisseden kadın size kendinizi iyi hissettirecektir, özellikle yatakta.

3.

Kadınlar için ortam önemlidir; bir mum ve hafif bir müzik “onun için yapılmış özel bir şey” çok şeyi değiştirecektir.

4.

Çikolata; Kadınların çoğunluğunun kendini iyi hissetmek için çikolataya yönelmesinin bir sebebi var; içeriğindeki methylxanthine zevkten başınızı döndürerek partnerinizin kollarınızda erimesine sebep olabilir. Ayrıca içerdiği phenylethyamine maddesiyle tam anlamıyla aşk etkisi yaratıyor. Yani daha kolay âşık oluyorsunuz (ama abartısız olsun fazla şeker sıkıntı yaratır ve bilinenin aksine enerji değil uyku getirir.)

5.

Kadınların saçları çok ama çok önemlidir, mutlaka saçını her fırsatta okşayın (ama yeni yapılmış bir saçın bozulması gecenizi mahvedecektir.)

6.

Acele seks erkeklere göredir, kadınlar yavaş ve geç adapte olurlar, zamanınızı planlayın ama spontan izlenimi yaratın.

7.

Ondan size zaman ayırmasını isteyin, randevulaşın.

8.

Cinsellikte konuşmak çok önemlidir ama kadınlar çekinirler. Başlangıçta en sevimsiz soru da hoşuna gitti mi veya zevk alıyor musundur, dolaylı sorularla onun nelerden hoşlandığını öğrenin.

9.

Eşinizin ne istediğini bilin: Kendi isteğinizden emin olduktan sonra sıra eşinizin ne istediğine gelir. Onunla çekinmeden konuşarak isteklerini öğrenmelisiniz. Bazı insanlar partnerlerine oranla seksi daha fazla isteyebiliyorlar. Bu gibi durumlarda önemli olan çiftlerin arasındaki uyumdur.

10.

Çok nadir kadın dışında kulak ve boynunun öpülmesinden hoşlanmayan kadın yoktur, tabii salya banyosunu kimse sevmez.

11.

Mutlaka yıkanın ve hafif koku sürünün. Diş fırçalamayı unutmayın. Küçük sürprizler yapın, onu şaşırtın.

12.

Kadın için cinsellikte içeri girme kadar ondan önce yaşanan aşk oyunları da önemli ve hazırlayıcıdır.

13.

Yeni bir yer deneyin: Mekan değişikliği yaparak seks hayatınıza biraz yenilik ve heyecan katabilirsiniz. Bir otel odası kiralayın, başka bir odayı deneyin ya da hiç akla gelmeyecek yerler seçin.

14.

Evliyseniz yatak odanızı yenileyin ve çocuk varsa ses için mutlaka TV veya müzik seti kullanın.

15.

Fantezi yapın: Kadın veya erkek, herkesin bir fantezisi vardır. Karşılıklı konuşarak bunları uygulayabilirsiniz. Bazen de akşamki seks randevunuz için hayaller kurup sürpriz yapabilirsiniz.

16.

Ne istediğinizi söyleyin. Karşı tarafın sizi tanımak ve anlamak için yorulmadan keşfetmesini sağlayın. Hem kadın hem erkek sizi neyin etkilediğini bilmek ister, buna önem verir. Sizi memnun etmekten keyif alır.

17.

Onun için özel olarak giyinin.

18.

Partnerinizle flörtleşin ilk defa buluşuyormuş gibi hareket edin, sinemaya gidin ve yemek yiyin.

19.

Cinsel sorunlarınız varsa açıkça konuşun, gerekirse cinsel terapistlerden destek alın. Çiftler yaşadıkları her sorunla mutlaka yüzleşmeli. Seks problemlerinizi görmezlikten gelmeyin.

20.

Seksüel sorunları olan insanlar çoğu zaman utanırlar ve sorunları gidermek için geç kalırlar. Ancak bu yeni sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir. Çözmek için uzmanına başvurun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz