Kızına Verdiği Ceza Sayesinde Fenomen Olan Baba

0
2728

İnternetin ulaşılabilir olması ve sosyal medya trendlerinin yaygın hale gelmesiyle Z kuşağının en büyük eğlencesi telefonlar oldu. Çocuklar zamanlarının çoğunu telefonla geçiriyor, bu da teknoloji, internet ya da sosyal medya bağımlılığı gibi problemlere neden olabiliyor. Bu çocukların en zayıf noktaları da tabii ki dış dünyayla iletişim kurdukları telefonları. Önceden aileler ceza verirken çocuklara “harçlık yok, dışarı çıkmak yok” gibi şeyler söylese de bu kalıp şimdilerde “sana telefon yok” cümlesine evrildi. Denton, Teksas’ta yaşayan bir aile de 15 yaşındaki kızlarını cezalandırmak için onun sosyal medya hesaplarına el koydu. “Ne var bunda?” diyebilirsiniz, ancak bu olayı farklılaştıran detaylar içeriğimizde. Gelin bu detaylara birlikte bakalım.

Denton, Teksas’ta yaşayan Tawnya Ford ve Larry Sumpter çifti de 15 yaşındaki kızlarını cezalandırırken, değişen dünyaya ayak uydurarak farklı bir ceza verdiler

15 yaşındaki Madelynn ailesine yanızca kızların katılacağı bir parti vereceğini söyledi, ancak partiye erkekleri de davet etti

Aile ise Madelynn onlara yalan söylediği için onu cezalandırmak istediler. Ancak bu ceza “harçlığını kesme, evden çıkmama” gibi klasik cezalardan olmadı.

Çift kızlarına ya bir ay boyunca telefonunu kullanamayacaksın ya da 2 haftalığına sosyal medya hesaplarının kontrolünü bize vereceksin diyerek iki seçenek sundu.

Madelynn ise 1 ay telefonsuz kalmaktansa 2 haftalığına babasının sosyal medya hesaplarını yönetmesine izin verdi.

Ancak Madelynn verdiği bu karardan pişman oldu, çünkü babası onun hesabından çok özgün içerikler paylaşmaya başladı.

Ve Sonuç

Bu paylaşımların arasında dans ettiği ve peruk taktığı oldukça komik görüntüler de bulunuyor.

Madelynn paylaşımları gördükten sonra pişman olduğunu ve diğer cezayı kabul etmek istediğini söyledi ancak babası bunun mümkün olmadığını dile getirerek paylaşımlar için aklında yüzlerce fikir olduğunu söyledi.

Baba internette viral haline geldş ve kızı sayesinde fenomen oldu…

Madelynn her ne kadar pişman olsa da babası paylaşımları yapmaya devam etti. Madelynn’in sınıf arkadaşları da bir sonraki paylaşımı iple çekmeye başladı.

Kaynak: 1, 2

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz