Kimse Bilmez’in Güzeller Güzeli Sevda’sı, Cesur Pozlarıyla Instagram’ı Sallıyor!

0
3321

ATV ekranlarının sevilen dizilerinden Kimse Bilmez’de Sevda karakterine hayat veren ünlü oyuncu Özgü Kaya, Instagram’daki iddialı pozlarıyla takipçilerini büyülüyor. ATV ekranlarının sevilen dizisi Kimse Bilmez’de Sevda karakterine hayat veren ünlü oyuncu Özgü Kaya, yalnızca başarılı performansıyla değil, kusursuz yüz hatlarıyla da seyircinin gönlünü çeliyor.

1.

İlk başrol deneyimini, Kimse Bilmez dizisiyle tadan 23 yaşındaki güzel oyuncu, Instagram’da da epey aktif.

2.

İddialı pozlarıyla takipçilerini kendine hayran bırakan Kaya’nın fotoğraflarına, beğeni ve yorum yağıyor.

3.

Instagram’da şimdiden 1 milyona yakın takipçisi bulunan başarılı oyuncu, ailesiyle birlikte fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmiyor.

4.

”Oyunculuk dersleri kendimi keşfetmemi, içimdeki sır dünyasının kapılarını açmamı sağladı. Yıkamam dediğim tabularımı yıktım.” diyen Kaya, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndaki eğitimini sürdürüyor.

5.

Adı Efsane dizisinde canlandırdığı Sibel karakteriyle ortak yanları olduğunu söyleyen güzel oyuncu, ”Liseyi Uşak’ta Güzel Sanatlar Lisesi’nde okudum. Üniversitede İstanbul’da olmayı, sabahları gözlerimi bu şehirde açmayı istiyordum.

6.

Daha sonra ailemin de desteğiyle İstanbul’a yerleştim. Yeteneklerim doğrultusunda, onları geliştirmek adına çok uğraştım ve sonuçlarını alıyorum. Sibel’le bu konuda benzerlikler taşıyoruz.” diyerek hırslı biri olduğuna dikkat çekmişti.

7.

Kendisini, duygusal, sakin ve pes etmeyen olarak tanımlıyor Kaya…

8.

Kendisinde en beğendiği özellikler sorulduğunda ise ”Yaptığım işe karşı duyduğum heyecan… Bu özelliğimi seviyorum. Bir şeyleri zorla yapmıyorum. Gerçekten heves, istek ve heyecan duyuyorum. O anki mutluluğumu seviyorum.” diyor.

9.

17 Haziran 1996 doğumlu Özgü’nün, 1.68 boyunda ve 53 kilo olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

10.

Peki, siz Özgü Kaya’nın oyunculuğu hakkında ne düşünüyorsunuz?

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz