Kendisini Aldatırken Yakaladığı Kız Arkadaşından İntikamını Herkese Açık Bir Şekilde Aldı…

0
650

Evine doğru yürüyen Duston Holloway’in hayal ettiği son şey kız arkadaşını başka bir erkekle yatarken bulmaktadır. Ancak Duston, yatağından adamı kovmak yerine intikamını oldukça akıllı bir şekilde almayı tercih etmiştir.

1.

Teksas’ta yaşayan 23 yaşındaki Duston inşaat sektöründe şantiye müdürlüğü yapmakta ve işi dolayısıyla her gün Louisiana’ya gidip gelmekte ve sevgilisi ile birlikte aynı evde yaşamaktadır. Bu her ne kadar kulağa romantik gelse de Duston’in hikayesi hiç de beklemediği bir şekilde kötü bitmiştir.
Bir gece eve gelen Duston kız arkadaşını başka bir erkekle yatarken bulmuştur. Birçoğunuz Duston’ın bu manzara karşısında çok sert bir tepki gösterdiğini düşünebilirsiniz. Ama genç adam sakinliğini korumuş ve kız arkadaşını uyandırmaya çalışmıştır. O an yaşadıklarını Facebook hesabı üzerinden paylaşan Duston şunları söylemiş : Kız arkadaşım eğer uyansaydı ona yan odada uyumak zorunda mıyım diye soracaktım. Bir de yattığın adam kahvaltıda ne yemekten hoşlanır diye soracaktım diye o an yaşadıklarından bahsetmiştir.
Ancak kız arkadaşı uyanmayınca aklına daha akıllıca bir fikir gelmiş ve telefonunu alarak yüzleri görünecek şekilde fotoğraflarını çekmeye başlamıştır. Daha sonra fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşırken altına Eve geldiğinde aşık olduğun kadın başka biriyle yatıyordur diye not yazmıştır. Ayrıca fotoğraflara İyi adamlar iyi kadınları hakediyorlar diye bir açıklama da eklemiştir.
Fotoğrafların Facebook üzerinden paylaşılması üzerine çok sayıda beğeni, paylaşım ve yorum almıştır. Çok sayıda kişi Duston’ı bu hareketi sonrasında tebrik etmişler ve günün birinde hakettiği  aşkı bulacağını belirtmişlerdir.

2.

Başka bir kadın ise Duston’ın asla yalnız olmadığını ve bir süre önce kendisinin de benzer bir olay yaşadığını yorum kısmına yazmıştır. Kadın ayrıca kocamı başka bir kadınla yatağımda gördüm sonra mutfağa inip bir bardak çay içtim demiştir.
Elbette herkes Duston’ın paylaşımlarını haklı bulmamıştır. Bir kadın fotoğraflarla ilgili şunları yazmıştır: Fotoğraflarını çekmek ve onları internette paylaşmak seni daha iyi bir adam yapmıyor. Sakince yürüyüp gitmek ve her şeyi olduğu gibi kabul edip intikam almaya çalışmamak seni daha iyi bir adam yapardı demiştir.
Duston ise aldatıldığımı ilk öğrendiğimde çok yıkıldım ve kalbim kırıldı. Ancak sosyal medya üzerinden yapılan yorumlar ve destekleriniz beni çok mutlu etti diye bir açıklamada bulunmuştur. Ayrıca Halloway herkes tarafından aldatılan adam olarak tanınmanın kendisini rahatsız etmediğini ve eninde sonunda hakettiği sevgiyi bulacağını söylemiştir. İyi bir insan olmak her zaman en iyisidir. Ne olursa olsun elbet bir gün bize değer verecek kişilerle tanışacağız diyerek son açıklamasını yapmıştır.
Ancak Duston bu konuda yalnız değildir. Hatta Duston dünyada aldatılan ne ilk insandır ne de son olacaktır. Tıpkı Duston’ın yaşadıklarına benzer şeyler yaşayan Arjantin’li bir adam da benzer bir şekilde intikam almıştır. 22 yaşındaki Mariano, bir partiye yalnız gitmiş ve partide bir kız dikkatini çekmiştir. Başka bir erkekle gayet samimi olan bu kız Mariano’nun kız arkadaşıdır.

3.

Bunun üzerine sakinliğini koruyan genç adam telefonunu çıkarıp öpüşmekte olan kız arkadaşını ve gencin fotoğrafını çekmiştir. Daha sonra ise kız arkadaşım aynı partiye geldiğimizi fark etmedi yazarak fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşmıştır. Bu fotoğrafta tıpkı Duston’ın paylaşımları gibi kısa sürede viral olmuş ve çok sayıda beğeni almıştır.
Peki siz aldatıldığınızı Duston ve Mariano gibi öğrenseydiniz ne tepki verirdiniz? Onların yaptığı gibi sakinliğinizi koruyup herkese açık bir intikam mı alırdınız? Düşüncelerinizi bize yorumlar kısmından yazmayı unutmayın.

Kaynak: 1

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz