Kayınvalidesi Kendisinden Küçük! Facebook’ta Tanıştığı 35 Yaşındaki Sevgilisi ile Evlenmeyi Planlayan 80 Yaşındaki Kadının Bi’ Acayip Hikayesi

0
1639

Sizleri 80 yaşındaki emekli Iris Jones ile tanıştıralım. Iris bugünlerde 35 yaşındaki Mısırlı sevgilisi ile evlenmeyi planlıyor.

1.

Facebook’ta tanıştığı Mohamed Ahmed Irbriham ile ilk görüştüğü anda aşık olduğunu dile getiren Iris, cinsel hayatı olmadan geçen onca yıldan sonra tekrar tutku ile hayata bağlanmış.

2.

Tanıştıktan 4 gün sonra evlenmek isteyen çift, eksik belgeler olduğu için evlenememişler. Ailesinin tüm karşı çıkmalarına rağmen Iris Ahmed ile evlenmeye karar vermiş.

3. Çevresindeki herkes Mohamed’in Iris’in parasının peşinde olduğunu söylüyormuş fakat Iris’e göre, Mohamed ne paranın ne de İngiliz vatandaşlığının peşinde değil. Bu konuda da şunları söylüyor:

“Zaten benimle param için evlenmek istiyorsa, kendisi pişman olur çünkü ben zengin değilim. Başta her şeyi konuştuk. Mısır’a da gittik ve beni çok güzel ağırladı. Ödemeleri hep o yaptı. Hatta evlilik sözleşmesi bile imzalamak istedi. Ben yıllarımı hep başkalarını mutlu etmek için geçirdim, şimdi evlenip, ölmeden önce mutlu olmak istiyorum. Mohamed’in ne kadar uzun olduğunu gördüğüm zaman şoka girdim. Ben ona göre çok kısayım.”

4. Daha sonra seks yapmışlar ve Iris o anlar için “İnanılmazdı. Tekrar bakire gibi hissettim. Kolay değildi ama çok sevgi dolu ve romantikti.”

Bu arada centilmen Mohamed, patronu Iris’i görmesine izin vermeyince istifa etmiş.

5.

“Para her şey değil. Sevgiyi parayla satın alamazsınız. Aşkın yaşı ve sınırları yoktur. Iris ve ben birbirimizi anlıyoruz. Kimsenin ne düşündüğü umurumda değil.”

6.

Iris’in oğulları ise Mohamed’i babaları olarak görmeyeceklerini dile getirmişler. Iris ise Mohamed’in kendinden küçük 70 yaşındaki annesi ile tanışmış. Annesi başta istememiş ama daha sonra kabullenmiş. Iris’in oğulları kabul etmese de Iris kısa bir zaman içerisinde Mohamed ile evleneceğini dile getiriyor.

Kaynak: 1

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz