Kardeşini Korurken Yaralanan Ve Yüzüne 90 Dikiş Atılan Küçük Kahraman Viral Oldu

0
1891

Bazı insanlar yaşı kaç olursa olsun hayatını feda etmekten kaçmayacak kadar severler birilerini. 6 yaşındaki bu küçük kahraman da onlardan biri. ”Biri ölecekse bu ben olmalıyım”

1.

Kardeşler arasındaki bağlar son derece güçlü. Pek çoğumuz belki de bu bağı büyüdükçe fark ediyoruz. Ancak henüz 6 yaşında olan Bridger Walker, kardeşinin değerinin farkında. Öyle ki onu, kendini tehlikeye atacak kadar çok seviyor.

2.

ABD’de yaşayan Bridger Walker 4 yaşındaki kız kardeşini köpek saldırısından kurtarmak için araya girdi. Wyoming eyaletinde 9 Temmuz’da yaşanan olayda Alman kurdu kırması köpek, Walker’ın kız kardeşine doğru koşmaya başladı.

3.

Bridger ise kardeşini korumak için araya girdi. Köpeği korkutup kaçırmak isterken saldırıya uğrayan çocuk, yüzünün çeşitli yerlerinden yaralandı.

4.

Bridger’ın yüzüne 90’dan fazla dikiş atıldı. Küçük çocuk ise neden araya girdiğini soran babasına “Eğer birisi ölecekse bu ben olmalıyım diye düşündüm” şeklinde cevap verdi

ABD’de günün kahramanı olan Walker, yüzündeki yaralar nedeniyle ameliyat edildi. Yaklaşık 2 saat süren ameliyatta küçük çocuğun yüzüne 90 dikiş atıldı

5.

Bridger’ın hikayesi ise teyzesinin Instagram hesabında yaptığı paylaşımla anlatıldı ve sosyal medyada gündem oldu. Paylaşımda Bridger’ın süper kahraman filmi “Avengers” hayranı olduğu yazıyordu

6.

Bridger’in teyzenin bu paylaşımı önce ünlü oyuncu Anne Hathaway’in ilgisini çekti. Bridger ile kız kardeşinin fotoğrafını kendi hesabından paylaşan Hathaway şunları yazdı;

“Ben bir Avenger değilim ama bir süper kahraman gördüğüm zaman onu tanırım. Umarım hayatımda senin yarın kadar bile cesur olmayı başarabilirim”

Hathaway, ayrıca filmdeki süper kahramanlardan Hulk’u canlandıran Mark Ruffalo’yu da etiketleyerek “Takım arkadaşına ihtiyacın var mı?” diye sordu. Bunun üzerine Bridger, filmdeki tüm oyuncuların radarına girdi. Walker ailesi Ruffalo başta olmak üzere diğer süper kahramanları canlandıran oyuncular Tom Holland, Hugh Jackman ve Zachary Levi’nin kendilerine ulaştığını söyledi.

7.

Kaptan Amerika rolündeki Chris Evans da aileye bir video yollayarak; “Sen bir kahramansın. Yaptığın şey çok cesurcaydı. Kardeşin senin gibi bir abiye sahip olduğu için çok şanslı. Senin gibi insanlara ihtiyacımız var” dedi. Evans, Bridger’a orijinal Kaptan Amerika kalkanı sözü verdi.

Kaynak: listelist.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz