Karantina Nedeniyle Boş Olan Köye Giren Filler Litrelerce Alkol İçip Sızdı!

1
1681

Salgının başladığı Çin’de bazı köy ve bahçeler boş kalınca civardaki filler Bayram etti. Yunnan eyaletinde bir çay bahçesine giren 14 üyeli bir fil sürüsünün bir süre sonra uyuya kalması dikkat çekti.

1.

İtalya’nın Venedik kentinde yunus balıklarının görülmesi, kanallardaki suyun berraklaşması bu sonuçlardan biri. Ancak virüsün çıkış noktası olan Çin’de sarhoş olan fillerin başrolde olduğu fotoğraflar görenlerin içini ısıttı.

2.

Tüm dünyaya diz çöktüren ve 144 ülkeyi etkisi altına alarak küresel bir ekonomik kriz yaratmanın yanında birçok ülkede on milyonlarca insanın izolasyona girmesine neden olan yeni koronavirüs doğada ilginç değişimlere yol açtı.

3.

Halk sokağa çıkmayınca alanları boş bulan filler, çay bahçelerine daldı. Ülkenin güneybatısında yer alan Yunnan eyaletinde kaydedilen görüntülerde çay bahçesine girdiği görülen 14 üyeli bir fil sürüsü bir süre sonra uyuyakaldı.

4.

Fillerin çay bahçesinden önceki durakları olan başka bir bahçede buldukları litreleri bulacak şekilde tükettikleri iddia edilen alkollü maddeler nedeniyle sarhoş oldular. Bu halleriyle çok uzaklaşamayan fillerin, çay bahçesinde uyuyakaldığı görüntüler görenleri gülümsetti.

5.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz