Kamyon Şoförlüğünü Bırakan Blayze Williams Şansını Farklı Bir İşte Denedi, Ayda 800 Bin Tl Kazanıyor!

0
2293

Dünyanın en seksi kamyon şoförü Blayze Williams artık bir cinsel içerikli site mankeni. Ayda 800 bin TL kazanan genç kadın kamyon şoförlüğüne dönmeyi planlamıyor.

1.

Avustralyalı Blayze Williams , dünyanın en ateşli kamyon şoförü olması ile tanınırken, şimdilerde cinsel içerikli bir sitenin önde gelen mankenleri arasına girdi. Çıplak fotoğraflarını sattığı web sayfasından ayda 800 bin TL kazanan güzel kadın eski mesleği kamyon şoförlüğüne dönmeyi planlamıyor. 

2.

Geçirdiği Kaza Hayatını Tamamen Değiştirdi!

Yaşadığı bir kaza sonucunda mesleğine ara vermek zorunda kalan 28 yaşındaki Blayze Williams , bir arkadaşının tavsiyesi üzerine yeni bir iş buldu!

3.

16 Ay Çalışamadı!

Yaşadığı talihsiz kazada ayağı kırılan güzel kadın, 16 ay boyunca çalışamayacağını öğrendiğinde büyük maddi sıkıntılar yaşadı.

4.

Arkadaşının Teklifini Reddetti!

Arkadaşının kendisine cinsel içerikli sitelere fotoğraflarını satmasını önerdiğinde, bunu sadece cinsel içerikli film yıldızlarının yaptığını söyleyerek fikre karşı çıktı!

5.

Maddi Sıkıntılar İşi Kabul Etmesine Neden Oldu!

16 ay boyunca çalışamayan Avustralyalı genç kadın, daha sonra bu teklifi kabul ederek, internet üzerinden çıplak fotoğraflarını satmaya başladı!

6.

Instagram Fenomeni Oldu

Kısa sürede ilgi çeken Blayze Williams intagram fenomeni olmayı da başardı.

7.

Ayağı İyileşti!

Blayze Williams , ayağının iyileştiğini fakat kamyon şoförlüğü yapmayacağını ifade etti.

Kaynak: 1

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz