Japonya İntihar Ormanının Sırları

0
5085

İntihar Ormanı (Aokigahara Ormanı) Nerededir? İntihar Ormanı’nın Gizemi Nedir? Bunları sizlere anlatacak ve bu konuda sizleri aydınlatacağız. Japonya da bulunan intihar etmek için insanların gittiği ve bir çok kişinin intihar ettiği ormanı konu alacağız. 

Aokigahara Ormanı Japonya da “intihar ormanı” olarak bilinmektedir. Sorunları olan insanların gittiği ve oradan yalnız kalarak kafasında olanları yaptığı bir ormandır. Bu ormanda lavların oluşturduğu korkunç, sesiz ve ağaçlarında şekillerinin korkunç olduğunu söyleyebiliriz.

Aokigahara Ormanı için gelen herkes burada intihar etme eğilimine girdiği ve oradan intihar etmeden çıkanların az olduğu söylenmektedir. Tabi ziyaret amaçlı yada turistik olarak gidenler hariç. Buraya gelenler yalnız kalan ve sorunları olanlar sessizlik ve etraftaki gördüklerinden etkilenip orada kendilerine has olan ölümü seçtikleri görülmektedir. Kendisini asanda olmakta kendisini buraya bağlatan da olmakta hepsinin amacı ölüm…

Bir ağaçtan diğer ağaca asılı insan bedenleri görebilmekte ve hepsinin önceden kendisini astığına şahitlikemektesiniz. Midem kaldırır ve korku yaşamam derseniz Japonya İntihar Ormanı sizleri bekliyor. Burada yıllık 50-100 Arasında İnsan ölü bulunmaktadır.

Etrafta insan kemikleri ve kafa tasları görmek artık bu ormanda sıradan bir görüntü haline gelmiş diyebilirim.  İnsan ayakkabıları ve çocuk ayakkabıları da burada sizlerin göreceği sıradan şeyler olacaktır. Ortamdaki sessizlik ise sizi çığlık çığlığa koşmaya itecek bir diğer etkendir.

Birçok yerde terk edilmiş eşyalar görmek mümkün ve ortada kalmış otomobiller görebilirsiniz. Ürkmeyin şu anda onların sahipleri yaşamıyor. Neredeyse çürümeye yüz tutmuş bu otomobiller dışardan bakınca da 1975 Model araçlara benziyor.

7

Burada ölümün son anlarını anlatan günlükler, sahipsiz özel eşyalar, kalemler, görebilirsiniz. Ölümün nasıl bir duygu olduğunu anlatan ve sizlere belki saniye saniye ne hissettiklerini anlatan günlükler var desek ne dersiniz. İşte o günlüklerden bir tanesi;

Japonya İntihar Ormanında sizleri sayısız ölmüş kişi ve onlara ait kimlikler de karşılayacaktır. Cüzdan içerisinde kredi kartları ve aile fotoğrafları da yer almaktadır.Bu da daha dehşet verici bir detay olarak yer almaktadır.

Değerli ziyaretçiler bu gördüğünüz tüm fotoğraflar Japonya intihar ormanı içinde çekilmiş fotoğraflardır. Bunların hepsi birere ölüm ve şahsı anlatmaktadır. Yıllık olarak 50 – 100 kişiye yakın sayılarda intihar vakaları olmaktadır.  Eğer bu korkunç ormanı ziyaret etmek isterseniz Japonya ülkesine gitmeniz gerekmektedir. Japonya Aokigahara Ormanı hakkında bilinmesi gereken bilgiler bunlardır. Eğer yazımızı beğendiyseniz yorum yapabilir bizlere destek olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz