İnternetten Tanıştığı Kadınla Evlenmeye Karar Verdi, Canlı Görünce Düğünü İptal Etti!

0
862

Arkadaşlık sitesinde sizinle buluşmak isteyebilecek hoş bir kişiyi görüyorsunuz. Mesaj gönderiyorsunuz. Daha sonra bu kişi size sevecen bir cevapla yanıt veriyor ve sizi daha iyi tanımak istiyor. Fakat karşınızda gerçekten böyle bir kişi olup olmadığını, olsa bile o kişinin gerçekten fotoğrafta göründüğü kişi olup olduğuna emin olabilir misiniz?

1.

Son yıllarda popüler hale gelen arkadaşlık uygulamaları yalnızlar için eş bulma konusunda cazip gelse de bu tanışma uygulamalarında yaşanmış birçok ilginç ve enteresan hikayeye denk gelmek mümkün.  
Gerçek hayatta görmediğiniz bir kişi ile ilişki yürütmek oldukça riskli bir iştir. Gerçekte görmediğiniz bir kadın veya erkekle internet üzerinde ilişki yürütmek şimdi göreceğimiz bu adam gibi size hayatınız boyunca unutamayacağınız kötü bir deneyim yaşatabilir. Bugün sizlere 2 yıllık sevgilisinin aslında konuştuğu kişi olmadığını düğün günü öğrenen bahtsız adamdan bahsedeceğiz. 2 yıl boyunca sürekli konuştuğunuz, para gönderdiğiniz güzeller güzeli sevgiliniz aslında göründüğü gibi değilse ne yapardınız?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz