İmam Nikahlı Olarak Aynı Anda 7 Kadınla Evlendi, Kadınların Yıllarca Birbirlerinden Haberi Olmadı!

0
1121

İstanbul’da 41 yaşındaki bir adamın imam nikahlı olarak birbirlerinden habersiz bir şekilde 7 kadınla evlendiği ortaya çıktı. Kaynanalardan biri Ömer’i aradığı zaman telefonu evli olduğu diğer kadınlardan birinin açması üzerine iki eş birbirinden haberdar oldu. Bunun Ardından eşinin ilişkilerini bir dedektif gibi araştıran bu eş Ömer’in yıllardır sürdürdüğü akıllara durgunluk veren oyununu bozdu.

1. Bu Kadarına Da Pes! Diyeceğiniz Olay İstanbul’da yaşandı

41 yaşındaki Ömer Sırtaş, geçtiğimiz yıllarda 31 yaşındaki Sevgi D. ile tanıştı. Genç adam, Sevgi D. ile kısa bir süre sonra imam nikahıyla evlendi. Genç kadının ilerleyen günlerde bir çocuğu oldu. Sevgi D., hayvancılıkla uğraştığı için eşinin İstanbul’da merkeze uzak bir semtte ikamet etmek zorunda olduğunu biliyor, bu sebeple eşinin eve gelmemesini garip karşılamıyor, çift gün içinde defalarca telefonda konuşuyordu.

2. Ömer Sırtaş, Kısa Süre Önce Eşine Çiftlikte Sıkıntılar Yaşadığını, Kendisinin Daha Önce Kredi Çektiği İçin Yeni Kredi Alamadığını Bu Sebeple Zor Duruma Düştüğünü Söylemiş

Kaynanasının kendisi için kredi çekmesini istemiş. Yaşanan sıkıntılar ve kızı Sevgi’nin ısrarı sonrası, kaynana damadı için kredi çekmeyi kabul etmiş. Bir süre sonra kaynana, bankaya olan borcunu ödemekte güçlük çekmeye başlayınca damadını aramış. Ancak telefonu başka bir kadın açmış. Ömer’i telefona isteyen kaynana, ‘Eşimi neden arıyorsunuz?’ diye sorusunu duyunca olayın çözülmesini sağlayacak ilk adım atılmış. Kaynana, telefondaki Selin E.’ye, Ömer S.’nin kendi kızıyla evli olduğunu söylemiş.

3. Selin E., Eşine Yaşananları Anlatmış, Ancak Ömer “Yanlış Numaradır” Diye Geçiştirmiş

Fakat bir kere içine kurt düşen Selin, kendisini arayan numarayı yeniden arayarak kaynanayla konuşmuş ve Ömer’in Sevgi ile evli olduğunu hatta bir de erkek çocukları olduğunu öğrenmiş.

4. Bu Nasıl Mümkün Olabilir? Selin, Ömer İle 7 Yıldır Evliydi Ve İki Çocukları Vardı!

Ömer, kendisine iftira atıldığını Sevgi D.’yi ve ailesini tanımadığını söz konusu çocuğun ise kendisinden olmadığını ileri sürüp üstüne de DNA tespiti için dava açmış. Eşini inandırmak için bu yola başvuran Ömer’e mahkemeden kötü haber gelmiş, çünkü Ömer, çocuğun yüzde 99 oranında babası çıkmış.

5. Sadece Bu Kadar Da Değil, Selin, Ömer Sırtaş’ın 3 Çocuğu Daha Olduğunu Öğrendi

Mahkeme sonrası kocalarının kendilerini aldattığından emin olan iki kadın güç birliği yaparak, Sırtaş’ın diğer çocuklarının annelerini bulmak için yola koyuldu.

6. İki Kadın, Tabiri Caiz İse Her Gün Yeni Bir Şok Yaşıyordu

Genç adamın İstanbul’un her bölgesinde evi ve her evinde karılarıyla, çocuklarının olduğunu öğreniyorlardı. İki eş, yaptığı araştırmada Ömer’in 5 eşine ve 3 çocuğuna daha ulaştı.

7. 7 Eşinin De Birbirinden Haberleri Yoktu

Ömer’in eşleri sırayla; Dilşad Ö., Aliye A.,Satiye Ö., Selin E. Sevgi D., Sabriye G. Ve Melek B. idi.

8. Sevgi’nin İddiasına Göre Kocası Olarak Bildiği Ömer, Zengin Kadınlarla İlişki Yaşayıp Onlardan Çocuk Yapıyor Ve Daha Zengin Bir Kadın Bulunca Diğer Kadınları Terk Ediyormuş

Yıllarca bu kadınlar birbirlerinden habersiz ve Ömer’in tek eşi olduklarını zannederek yaşamış.

9. Ömer’in Oyununu Bozan İki Kadın, Bu Kez Genç Adamın Tehdit Ve Hakaretlerine Maruz Kaldı

Ömer D., önce Sevgi’nin evini basıp, öldürmeye çalıştı. Ardından Selin’e hakaret ve tehdit dolu mesajlar attı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvuran iki kadın, imam nikâhlı kocalarını savcılığa ihbar etti. Savcılık tarafından Ömer Sırtaş hakkında soruşturma başlatıldı.

10. Ardından Sevgi, Müge Anlı’nın Programına Katıldı Ve Yaşadıklarını Tek Tek Anlattı

Yaşanan şeyler inanılmaz, İstanbul’un göbeğinde imam nikahlı olarak 7 kadınla evlenen, 5 çocuk yapan ve eşlerinin hiçbirinin birbirinden haberdar olmadığı bir tablo ile karşı karşıyayız.

Kaynak: 1

Bu içerik de ilginizi çekebilir:

Yazıyı görüntüle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz