Muhtemelen Daha Önce Duymadığınız, Hitler’in 8 Önemli Sırrı

0
15245

Muhtemelen Daha Önce Duymadığınız, Hitler’in 8 Önemli Sırrı! Adolf Hitler ırkçı ideolojisi, soykırım savunucusu ve emirleri doğrultusunda öldürülen milyonlarca insan sebebiyle tarihin en kötü adamı olarak biliniyor. Ancak bir insan mutlak bir canavar olabilir mi? Hitler’in çoğu kimsenin bilmediği sırlarını bulduk ve sizler için derledik.

1. Yahudi bir kızı çok seviyordu

Hitler’in 8 Önemli Sırrı

Çılgınca geliyor ama okuldaki Yahudi bir kıza aşık oldu. Adı Stephanie Isak’dı ve duygularını bilmiyordu. O zamanlar çok utangaçtı ve ona aşkından hiç bahsetmedi. Bununla birlikte, daha sonra bütün Yahudi milleti için nefret haline gelebilecek bazı fantezileri olacaktı.

2. Tek testisi vardı

Hitler’in 8 Önemli Sırrı

Birinci Dünya Savaşı sırasında 1916’da Somme Muharebesi’nde yaralanmış ve doktorlar tarafından 1 testisi alınmıştı.

3. Rahip olmak istiyordu

4-5 yaşlarındayken bir gölde boğulmak üzere olan yaşlı bir rahip gördü ve onu oradan kurtardı. Bu olay onda derin bir etki bıraktı ve rahip olmayı çok istedi.

4.  O bir vejeteryandı

Hayvanları çok seven Hitler, 2 röportajında da vejeteryan olduğunu ve savaş sonrası bunu yasal bir dayanak ile destekleyip halka yaymayı planladığını söylemişti.

5. Kadınlara daima özel davrandı

Çevresindeki birçok kadına kibar davrandığı yazılı bilgiler arasında…

6. 23 yaşında intihar eden yeğeni ve sevgilisi Geli Raubal ile birlikte. Ensest bi ilişki sırlarla dolu ölüm

7. Araba kullanamıyordu

Garip bir şekilde, nasıl sürüleceğini öğrenmeye hiç çalışmadı. Bazı insanlar, diğer insanların önünde başarısız olmaktan korktuğu için buna inanıyor. Ancak, ordusunu kişisel bir sürücü ile oldukça başarılı bir şekilde yönetti.

8. Hitler’in kötü alışkanlıkları

Hitler, yıllarca sigara içmişti. Fakat yıllar sonra bunu para ve sağlık kaybı olarak gördü ve toplu taşıma araçlarında bunu yasaklayarak kanun haline de getirdi.

Kaynak: 1

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz