Hiç kimsenin bilmediği Deniz Seki’nin sırrını müftü açıkladı! Her gün…

0
3044

Bakırköy Kadın Cezaevi’nde yatan Deniz Seki Kadın hapishanesinde yaşadıklarını Müftü açıkladı…

1 . 6 yıl 3 aylık hapis cezasına çaptırılan ve Bakırköy Kadın Cezaevi’nde yatan Deniz Seki dini terapi uygulamasına bir yıldır katıldığı ortaya çıktı.

Bağcılar Müftüsü Hasan Hüsnü Sula, “Hazırladığımız ‘Bir Ayet, Bir Hadis, Bir İlmihal’ kitapçığını Deniz Seki her gün okuyup vaizin karşısına çıkıyor

2. Müftü, Dini bilgiler içeren derslere eksiksiz devam ediyor. Duamız odur ki, inşallah bir gelişme kaydetmiştir” dedi.

3. Bakırköy Kadın cezaevi’nde bulunan ünlü şarkıcıya verdikleri ‘dini terapi’ uygulamasının yaygınlaştırılacağını belirten Sula, “Uygulama, sığınma evleri ve hastanelerdeki psikolojik çöküntü içinde, moral değerler açısından zor durumdaki vatandaşları da kapsayacak” şeklinde konuştu.

4. Deniz eki ayrıca içeride ki insanlar çok iyi insanlar hep kader kurbanları olmuşlar ama özgürlüğün yerini hiçbir şey tutmuyor. Burada bulunduğum süre sanki 30 yıl gibi geldi dedi.

5. Çıkacağı 20 konserden 1.6 milyon lira kazanacak olan Seki hapishaneden çıkmasıyla birlikte yaşayacağı her şey kayıt altına alınacak ve montajlanarak ekrana taşınacak.

6. Hapishaneye düşmesinin onu çok daha kendi gibi yaptığını söyleyen sanatçı önceleri daha fevri ve dik başlıydım ama artık öyle değilim dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz