Hangi Durumlarda Partnerinizle İlişkinizi Sorgulamalı Ve Bitirmelisiniz?

0
1000

Aşık olduğunda insanların gözü başka hiçbir şeyi görmez ve ilişkilerinin bitme noktasında olduğunu ve hatta kendisine zarar verdiğini fark edemezler. Eğer siz de bu durumdaysanız şimdi sıralayacaklarımız sizin de ilişkiniz de varsa ilişkinizi bir daha gözden geçirmeniz gerek demektir ve ilişkinizi bitirmekte korkak olmayın bir daha aşık olacağınızı hatırlatalım. Ve işte o durumlar;

1. Farklı düşüncelerinizi artık eskisi gibi anlayışlı karşılayamıyorsanız

İlk başlarda hoş karşıladığınız birbirinizin davranışları artık o kadar hoş karşılamıyorsanız bu birbirinize duyduğunuz hissin azaldığını ve birbirinize katlanamadığınız anlamına geliyor. Nasıl anlayacağız diyorsanız en ufak bir hareket ile sizi sinir edebiliyorsa ve buna katlanamıyorsanız ilişki bitme noktasına gelmiş demektir.

2. Partneriniz ilişki için gerekli çabayı harcamıyorsa

Sağlıklı bir ilişki de her iki tarafında çaba harcaması gerekir. Eğer bu çabayı sarf eden bir tek siz kaldıysanız ilişkiniz tekrar gözden geçirmeniz gerekli demektir.

3. İlişkinizde paranın lafı yapılmaya başlandıysa

İlişki de partnerler para konusu her iki tarafında sorunudur, beraber hareket edilmeli ve taşın altına iki tarafında elini koyması gerekiyor. Eğer biri taşın altına elini koymaya çekiniyor ya da koymuyorsa bu büyük bir sorundur ve ilişkinizi giden geçirmelisiniz.

4. Bir sorununuz olduğunuzda partneriniz ilgisiz kalıyorsa

İnsanız ve maddi ve manevi sorunlarımızın olması gayet normal. Sevgi demek maddi manevi bütün problemlerde sevdiğinin yanında olmak destek olmak demektir. Eğer bu tür problemlerinizde yanınızda size destek olan bir partneriniz yoksa ilişkiniz gözden geçirin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz