Eski Gelin Adayı Naz Mila, Kalçasına Yaptırdığı Dövme İle Olay Oldu!

0
11396

Eski Gelin Adayı Naz Mila, Kalçasına Yaptırdığı Dövme İle Olay Oldu! Kimi sınırlarını aşıp şöhretin kapılarını açmayı başardı, kiminin ise dikkat çekmek için yapmadığı şey kalmadı. İşte izdivaç programlarından damga vuran gelin adaylarından Naz Mila…

1.

1992 doğumlu olan Naz Mila, katıldığı Zuhal Topal’la İzdivaç programında güzelliğiyle ve hareketleriyle ünlü olmuştu.

2.

Azerbaycanlı fenomen’in 8 yaşında bir de kızı var. Naz Mila, yaz aylarında Ali Ağaoğlu’nun kardeşinin teknesinde görüntülenerek magazin manşetlerinde uzun süre yer aldı.

3.

Adından söz ettirmeyi çok iyi başaran gelin adayı fenomen’in, tekne haberlerinden sonra da yaptırdığı bir dövme ile gündeme geldi.

Gelin adayı fenomen, kalçasına ‘Only me’ (sadece ben) yazan bir dövme yaptırdı ve bunu Instagram hesabından paylaştı.

4.

Dövmesinin “Beni doğrularım ve yanlışlarımla sadece Tanrı yargılar” anlamına gelmesini istese de, yaptırdığı dövmenin bozuk bir gramerle yazılmış olmasından dolayı sosyal medyada alay konusu oldu. Twitter’da en çok konuşulan konulardan biri haline gelen eski gelin adayının dövmesi, İngiltere’nin çok okunan gazetelerinden Daily Mail ve The Sun’a bile haber oldu. İngiltere’nin ünlü gazeteleri, fenomen’in reality şov yıldızı olduğunu yazarken, dövmesindeki gramer hataları nedeniyle dalga geçildiğine de değindi.

5.

Eski gelin adayı, göğüs altından diz kapağına kadar “I can judge a single god with my wrongs and wrongs” yazan dövmesiyle magazin gündemine oturdu.

Kaynak: 1

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz