Evine gelen erkek arkadaşları, manzarayı görünce arkasına bakmadan kaçıyor

0
3526

Hastalığı ve hamileliği tahmin edebileceğini iddia eden Alex Thompson, doğal güçlerini öğrendikten sonra 23 yıldır büyücülük yaptığını söylüyor. Genç kadın kendisini “Modern Cadı” olarak isimlendiriyor. Evini de kuru kafalarla dekore eden Thompson, erkek arkadaşlarının kendisini terk ettiğini söylüyor.

1.

Sosyal medya hesabından sık sık paylaşımlar yapan Thompson, hayatına dair yayınladığı görsellerle de merak konusu oluyor. İskoç Dağlık Bölgesi’ndeki John O’Groats’da yaşayan Thompson, bu yeteneğinin büyükannesi ve büyükbabasından geçtiğini ifade ediyor.

2.

Özellikle koronavirüs karantinası sırasında sosyal medya üzerinden çoğu kişinin aşk büyüsü sipariş ettiğini vurgulayan Thompson, yetenekleri konusunda belirli kriterleri olduğunu dile getirdi.

3.

Bir kişi hedef alan aşk büyülerinin kesinlikle sakıncalı olduğundan söz eden Thompson, “Hedefli aşk büyülerinin bir fikir olmadığını sosyal medyada defalarca kez anlattım. Onları yapmayı kesinlikle reddediyorum. Büyükannem ve büyükbabam bir kişinin bana aşık olması için büyü yapmanın bir lanet olduğunu öğretmişti” dedi.

4.

Geleceği öngörme yeteneğinin kimi durumlarda insanların sinirlerini bozduğunu ifade eden Thompson, bir erkek arkadaşıyla yaşadıklarını da anlattı. İlk buluşmada karşısındaki kişinin babasının öldüğünü söylediğini belirten Thompson o anları, “Ona, ‘Babanın artık bizimle olmadığını düşünmekte haklı mıyım? diye sordum. Nasıl bildiğimi merak etti ve ben de ‘Çünkü sanırım bana doğru geliyor’ dedim. Ben ona babasının tam adını söyleyene kadar şüpheci kalmaya çalıştı, ardından hesabı sipariş etti ve ondan bir daha hiç haber alamadım.” dedi.

5.

Genç kadın özel hayatında da problemler yaşadığını dile getirdi. Alex Thompson, sevgililerinin evine geldiğinde manzaradan ürküp gittiklerini söyledi.

6.

Doğaüstü olarak nitelendirilen yeteneğinin doğum, ölüm ve hastalık gibi durumları önceden bilmesine yardımcı olduğunu dile getiren Thompson, “İnsanlara kötü haberler vermemeyi seçiyorum. Kız kardeşimin 200 kilometre uzaklıktayken hamile olduğunu önceden bilmiştim. Bunun gibi iyi olan yanlarını kullanmayı seviyorum” diye konuştu.

7.

“Thebarefootwitch” hesabı sayesinde hayatını ve doğaüstü güçlerini modern çağa taşıdığını dile getiren Thompson, “23 yıldır topladığım kendi büyüler ve ritüeller kitabım var ve bir gün Instagram gönderilerimi bir kitaba dönüştürmeyi ve yayınlamayı umuyorum” dedi.

Kaynak: 1

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz