Erkekleri Baştan Çıkaracak İpuçları, İş Üstündeyken Çok Sık Yapılan Hatalar, Libidonuzu Artırmanın Yolları

0
10884

Her şey sizde bitiyor neye inanıyorsanız osunuzdur. Birazcık kendinize bakın düzenli yaşayın bitti gitti..

Erkekleri birkaç küçük tüyoyla baştan çıkarmak mümkün!

Evet sevgili kardeşlerim, eğer bir erkeği baştan çıkarmak istiyorsanız; öncelikle koku çok ama çok önemli! Çünkü erkeklerin cinsel yakınlaşma sırasında öncelikleri sizin ne vücudunuza ne de yüzünüze bakmak değil. Sizi hissetmek ve kokunuzu duymak. O yüzden eğer bir erkeği baştan çıkarmak istiyorsanız, onu tatmin edecek ve libidosunu yükseltecek kokular tercih etmelisiniz. Erkeklerin genellikle, çiçekli ve baharatlı kokuları daha çekici bulduğunu da söyleyelim hadi, bu da bizim kıyağımız olsun! Eğer daha fazla bilgi isterseniz, bir zahmet Google’layın. Afrodizyak etkili kokuları araştırabilirsiniz.

Nereye bakacağınızı iyi bilmeniz gerekiyor!

Elbette ki aklınıza gelen ilk yerden bahsetmiyoruz! 😅 Bir erkeği baştan çıkarmak istiyorsanız, nereye baktığınız gerçekten çok önemli. İyi bir iletişim kurmanın anahtarı, karşınızdaki insanın gözlerinin içine bakmaktan geçebilir ancak söz konusu eğer karşınızdaki insanı baştan çıkarmaksa, işler değişir. Bu kez gözlerinizin karşınızdaki kişinin gözlerinde takılıp kalmaması gerekiyor. O gözleri biraz yüzünde gezdirin, aşağılara inin -dudağa kadar-. Bir ara kısa süreliğine bakışlarınızı dudaklarında sabitleyebilirsiniz. Bingo! Karşınızdaki kişi etkilendi bile!

Şimdi de biraz küçük dokunuşlara ihtiyacımız var!

Burna ve göze hitap ettik; sırada dokunma var! Karşınızdaki insanı baştan çıkarmak istiyorsanız, ufak tefek temaslardan kaçınmamanız gerekiyor. Hatta ufak temaslar için alan yaratın. Elinizin koluna, ya da dizinizin dizine değmesine izin verin. Parmak uçlarınızla avucuna minik dokunuşlarda da bulunabilirsiniz. Bu minik dokunuşların baştan çıkaramayacağı erkek yok, bizden söylemesi!

Biraz da hepimizin seks sırasında yaptığı hatalardan bahsedelim!

Tabii ki de bir milyon yıldır uzmanların söylediği gibi sekse bir amaç koymak! Bu amacın ne olduğunu anladınız sanıyorum. Hepimiz daha sekse başlamadan, boşalmayı ya da orgazmı hedefliyoruz ve seks boyunca da buna odaklı bir şekilde hareket ediyoruz. Ancak anı yaşamamız ve o anın tadını çıkarmamız gerekiyor. Seks yalnızca orgazmdan oluşmuyor biliyorsunuz ki. Tamam hepimiz mutlu sonu görmek istiyor olabiliriz ancak, birbirinize dokunmak, birbirinizi hissetmek, o anın şehvetini yaşamak hatta küçük öpücükler bile seksin bir parçası, bunu unutmamak lazım!

Yüzyılın en büyük suçu, ön sevişmeyi kısa tutmak!

Klişenin klişesi olduğunun farkındayız ancak ne yapalım, 2020 yılına sayılı günler kaldı ve hala ön sevişmeyi kısa tutan; hatta atlayan çiftler var. Sekste yapılan en büyük günah, ön sevişmeyi atlamak. Çünkü aslında birçok kişi ön sevişmeden, seksten aldığından çok daha fazla haz alıyor. E durum böyle olunca da, ön sevişmeyi atlamak her şeyi berbat edebiliyor. Seksi daha zevkli hale getirmek için dokunmanın, okşamanın, öpüşmenin ve hatta masajın atlanmaması gerekiyor! 😍

En sık yapılan hatalardan biri de yeniliklere kapalı olmak!

Bal yiyen baldan usanır’ diye boşuna dememişler… Sürekli aynı pozisyonlar, aynı yerde sevişmek ve aynı zaman diliminde seks yapmak insanı usandırır tahmin edeceğiniz üzere. Sekste hayal gücünüzü zorlamak zorundasınız. Yeni pozisyonlar, yeni yerler ve yeni zaman dilimleri keşfedin. Ne bileyim, yataktan çıkın mesala, azıcık mutfak tezgahını keşfedin. Gerçi tezgah bile eskidi ama… Anlayacağınız denenmesi gereken bir sürü pozisyon, gidilmesi gereken bir sürü yol var. Siz bunu bir düşünün.

Libido…

Öncelikle libidonun sözlük anlamını şuraya bırakmak istiyorum, çünkü hepimizde farklı anlamlar çağrıştırıyor. Şu an eminim birçok kişiye sorsak, libidonun anlamını doğru düzgün cevaplayamayacak. Siz, “He admin senden öğrenecektik!” diye celallenmeden önce hemen açıklayayım, bilmiyoruz demek istemiyorum ama adlandırmakta güçlük çekiyoruz. Libido: “İnsanın davranışlarının temelini oluşturan cinsel içgüdü” demek, yani TDK böyle söylüyor. Peki libidonuzu nasıl artırabilirsiniz? Tabii ki de ilk olarak bol bol egzersiz yaparak! Her şeyin başı egzersiz sonuçta. Yürüyün, koşun, yüzün. Bir de üzerine sağlıklı beslenir ve düzenli uyursanız, cinsel gücünüz arşa çıkabilir.

“Gözlükle sevişin!” demeyeceğim tabii ki! 🤪

Cinsel fantezilerden yürüyün. Partnerinizle birlikte erotik filmler izleyebilirsiniz mesela. Fantezileriniz hakkında, ya da genel fanteziler hakkında konuşun, ne bileyim kitap okumayı seviyorsanız erotik kitaplar okuyun. Bir süre sonra libidonuz kendiliğinden yükselecek zaten!

Seksin mükemmel olmadığını kabul edin!

Mükemmeliyetçi bir insan olabilirsiniz ancak sekste mükemmel diye bir şeyin olmadığını kabul edin. Kendinize bu fikri empoze ettiğiniz sürece kendinizi yetersiz hissedeceksiniz ve doğal olarak da libidonuzun düşük olduğu sonucuna varacaksınız. Ancak öyle bir şey elbette ki yok, çünkü mükemmel diye bir şey yok! Bunu kabul ettiğinizde her şey kendiliğinden yola girecek…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz