Erkeklere Altın Tavsiyeler: Kadınların Sizi Arzulaması İçin Yapmanız Gereken 5 Şey

0
869

Diyelim biriyle tanıştınız, her şey mükemmel gidiyor, sohbet akıyor kahkahalar atılıyor. Gecenin bitişinde ya siz bir hareket yapacaksınız ya da karışınızdaki. Erkekler olarak insanlık tarihinden beri ilk cüretkar hamlelerde biz bulunduğumuz için, devamını getirmek için ne yapmamız gerektiğini biliyoruz fakat bir kere de o yapmasın mı? Hem böylece boşuna kürek çekeceğinize onun da sizden hoşlandığını kısa bir süre içerisinde net anlarsınız. 2017’de artık bu ayrımcı düşüncelerden vazgeçelim ve erkek-kadın eşitliğini sağlayalım. Flört oyununu biraz daha heyecanlandırmak ve onun sizi arzulaması için işte yapmanız gerekenler:

1.

Çaresiz Görünmeyin: Cep telefonunu aldığınız gibi çaldırmayın, arayıp mesaj atmayın. “Yarın kahvaltı? Ya da kahve? Ya da tatile çıkalım?” gibi ardı ardına program önerileriyle kitlemeyin. O zaman kozlar el değiştirir ve bütün gücü ona teslim etmiş olursunuz. Gizemli görünün fakat mesajlarına cevap vermemek gibi bir terbiyesizlik de yapmayın. O siz ne yapıyorsunuz diye merak etsin, o sorsun. Kısa ve havalı cevaplar verin, onu daha fazla isteklendirin.

2.

Gizemi Koruyun: Elinizdeki bütün kozları ilk geceden önüne sermeyin. Mesela işinizi tam olarak açıklamayın. “Finans” deyin geçin, bu arada sakın yalan söylemeyin! Gizemi koruyun, kız arkadaşlarına sizden bahsederken Bütün gece konuştuk ama hakkında hiçbir şey öğrenemedim!” diyip delirsin. Emin olun peşinizden daha hızlı gelecektir çünkü kadınlar gizemli erkeklere bayılırlar.

3.

Havalı Konuşun: “Yaa… İşte… Yaniii….Falan….” Okul zamanında sizin Türk Dili ve Edebiyatı dersinden kaldığınızdan emin oldu ve kafasını çevirdi büyük bir ihtimalle. Konuşurken tereddüt etmeyin, kendinizden emin ve havalı konuşun. Az ama öz, emin bir şekilde kelimelere basarak konuşun. Detone de olmamaya çalışın, heyecan yaptığınızı direk anlar. Kadınlar ne kadar zor!

4.


Bir İltifatta Bulunun:
 Evet sadece bir tane, sebebi ise “Bana güzel değilsin demeye mi çalıştı?!?!” diye kudursun. Çünkü “Çok güzelsin”’i daha önce duymuştur, siz onu daha da azaltın ve belirli bir güzelliğine odaklanın: saç, göz, dudak…Ne kadar ona bayılsanız, ölseniz de ona asla tam olarak ne düşündüğünüzü göstermeyin.

5.

Hem Onunla Konuşun Hem Başkalarıyla: Partide mi tanıştınız? Bir tur atın, başkalarıyla konuşun sonra bir daha yanına gidin. Günün sonunda onu seçtiniz diye çok sevinecektir ve kupayı öbür takımlara kaptırmamak için daha da yüklenecektir. Kısacası yine ne düşündüğünüzü belli etmeyin, kendinizi ele vermeyin.

Kaynak: 1

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz