En Yaşlı 10 Milyarderin Birbirinden Genç Ve Güzel Eşleri

0
1644

En Yaşlı 10 Milyarderin Birbirinden Genç Ve Güzel Eşleri. Bugün sizlere dünyanın en zengin iş adamlarının güzeller güzeli eşlerinden bahsedeceğiz.

1.

En Yaşlı 10 Milyarderin Birbirinden Genç Ve Güzel Eşleri

Wendi Deng

Çin’de dünyaya gelen Wendi Dang ailesinin desteğiyle Çin’de tıp eğitimine başlamış fakat daha sonra Amerikalı bir aileyle tanışarak Amerika Yale Üniversitesinde ekonomi bölümüne başlamıştır. Amerika’ya taşınmasıyla hayatı tamamen değişen Wendi, kısa bir süre sonra büyük medya patronu Rupert Murdoch’la tanışmış ve Murdoch eşinden ayrıldıktan 17 gün sonra onunla evlenmiştir. Fakat Wendi 14 yıllık evliliklerinde Murdoch’u çocuklarının vaftiz babalarıyla aldatmış ve sonra Murdoch’dan ayrılmıştır. Daha sonraları Wendi’nin adı Putin ve daha birçok zengin iş adamıyla da anılmıştır.

2.

En Yaşlı 10 Milyarderin Birbirinden Genç Ve Güzel Eşleri

Hope Dworaczyk

Sırada Playboy dergisinin kapağından Amalfi kıyılarında düzenlenmiş göz kamaştırıcı düğüne uzanan Hope Dworaczyk’inin yaşamında var. 2010 yılında Playboy’un kapak kızı olan Hope, bu cesur pozuyla ünlü iş adamı Robert Frederick Smith’in dikkatini çekmiş olmalı. Aksi takdirde dünyanın en ihtişamlı düğününün gerçekleşmesi imkansız olurdu. Dünyaca ünlü sanatçılar John Lengend ile Seal’ın şarkı söylediği düğünde Hope ve Robert bir ömür boyu evliliğe evet demişlerdir.

3.

En Yaşlı 10 Milyarderin Birbirinden Genç Ve Güzel Eşleri

Salma Hayek

Francois-Henri Pinault direkt zengin olarak doğmuş bir isim. Lüks malların satışı ile uğraşan Kering adlı bir şirketin CEO’su olan Pinault aynı zamanda dünyanın en büyük sanat işletmesi olan Christies’e sahip olan Artemis Grup’un da CEO’su. Pinault’un 15 milyon dolar net serveti olduğu bilinmekte ve Pinault, ünlü ve güzel oyuncu Salma Hayek ile evli. Birbirlerine her defasında çok aşık olduklarını söyleyen çiftin bir de Valentina Paloma adında kızları var.

4.

En Yaşlı 10 Milyarderin Birbirinden Genç Ve Güzel Eşleri

Jade Foret

Zengin Fransız işadamı Arnaud Lagardere ile 2013 yılından bu yana evli olan 26 yaşındaki Belçikalı model Jade Foret eşinden tam 30 yaş küçüktür. Bu zengin çiftin arasındaki tek fark maalesef yaşları değildir. İlk bakışta aralarındaki boy farkı da hemen göze çarpmakta ve çift tüm bu farklara rağmen uzun yıllardır birlikte ve mutludur.

5.

En Yaşlı 10 Milyarderin Birbirinden Genç Ve Güzel Eşleri

Prenses Ameera Al-Taweel

Dünyanın en güzel kadınlarından birisi olan Ameera henüz 18 yaşındayken eski eşi Prens Al-Waleed Bin Talal ile tanışmış ve evlenmiştir. 17.5 milyar dolarlık bir servete sahip bir Prensle evli olmasına rağmen kadın hakları ve diğer birçok konuda aktivistlik yapan Prenses 2013 yılında eşinden bilmediğimiz bir sebepten dolayı ayrılmıştır. Artık bir kraliyet ailesine mensup olmayan Ameera hala daha dünya genelindeki kadınların sesi olmaya devam etmektedir.

6.

En Yaşlı 10 Milyarderin Birbirinden Genç Ve Güzel Eşleri

Kristy Hinze

Silikon Vadisi’nin efsanelerinden Netscape’nin kurucusu Jim Clark 2009 yılında kendinden 36 yaş küçük Avustralyalı model Kristy Hinze ile evlenmiştir. Hiçbir zaman aralarındaki yaş farkını dert etmediklerini söyleyen çift evlendikten sonra Clark’ın yaklaşık 1 milyon dolar değerindeki servetini de birlikte harcamaya başlamışlardır.

7.

En Yaşlı 10 Milyarderin Birbirinden Genç Ve Güzel Eşleri

Eloise Broady

Hayata Kaliforniya’da yoksul bir göçmen olarak gelen John Paul Dejeria şimdilerde Yunan-İtalyan-Amerikalı bir milyarderdir. Matematik öğretmeni ona hayatta hiçbir şeyi başaramayacağını söyleyince Dejoria’nın hayatı o andan itibaren tam tersi bir şekilde değişmiştir. Ayrıca Dejoria 1993’ten beri eski bir Playboy mankeni olan Eloise Broady ile evli ve bu çiftin 4 tane de çocukları bulunmaktadır.

8.

En Yaşlı 10 Milyarderin Birbirinden Genç Ve Güzel Eşleri

Malia Andelin

Viacom ve CBS’in ortaklarından Sumner Redstone’un gözü 2009 yılında eski eşinden ayrılınca genç kadınlara kaymıştır. 5 milyar dolarlık bir servete sahip olan 94 yaşındaki Redstone ‘un şimdiki eşi Malia Andelin ile arasında tam 60 yaş fark vardır.

9.

En Yaşlı 10 Milyarderin Birbirinden Genç Ve Güzel Eşleri

Anna Sergeevna

Amerikalı milyarder ve aynı zamanda NBA’nin büyük bir fanı olan Jimmy Goldstein ilerlemiş yaşına rağmen gözünü genç kadınlardan alamıyor. Yılda en az 100 NBA maçına giden Jimmy her maça kolunda farklı bir sarışınla gitmekte. Şu an ekranda gördüğünüz genç kadının ise model Anna Sergeevna olduğu iddia edilmekte. Giydiği kıyafetlerle yanındaki genç kadınlarla Jimmy kelimenin tam anlamıyla zamana karşı koyuyor.

10.

Fabiani Flosi

Formula 1’in milyarder patronu Bernie Ecclestone ile 2012 yılında 38 yaşındayken evlenen Fabiani Flosi kimilerine göre tam bir servet avcısıdır. Aralarındaki 45 yaş farkına rağmen hala daha evli olan çift listemizin belki de en tuhaf evliliklerinden birisidir. 2012 yılında kayak merkezi Gstaad Köyü’ndeki 23 milyon sterlin değerindeki dağ evinde, yakın arkadaşlarının davetli olduğu bir törenle evlenen Flosi ve Ecclestone’nin evliliği sizce aşk evliliği mi?

Kaynak: 1

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz