En Çılgın 15 Üniversite Partisi! Buralara Gitmek Biraz Zor

0
972

Bahsedilen partiler Türkiye’deki standart okul partilerinden oldukça farklı. Hiç bir sınırlamanın olmadığı ve marjinal derecede eğlence çeşitlerinin olduğu partilerden bahsediyoruz.

1. 4/20 Smoke Out — Colorado Boulder Üniversitesi

Her yıl 20 Nisan’da düzenlenen bu partiye yaklaşık olarak 12 bin kişi katılıyor. Parti alanın üzerinde oluşan duman nedeniyle bir bulut oluştuğu da söyleniyor. Ne içiyorlarsa artık…

2. Deltopia – California Üniversitesi

Bahar döneminin başlangıcı olan Nisan ayında yapıla bu partiye 18 bin kişi katılıyor.

3. Frat Beach – Florida ve Georgia Üniversiteleri

Kasım döneminde düzenlenen partide herkes kostümlerini giyip deniz kenarındaki sahilde toplanıyor.

4. Frost – Southern California Üniversitesi

Aralık ayının vazgeçilmezi olarak bilinen bu parti de buzlardan yapılmış barların içinde buzlu shot içkiler içiliyor ve herkesin beyaz giyme zorunluluğu var.

5. Jungle Party – Arizona Üniversitesi

Devasa havuzların ve şelalelerin ve DJ müziği eşliğinde düzenlenen parti Mayıs ayında gerçekleşiyor. Tabii ki herkes mayo ve bikinileriyle orada!

6. Little 500 – Indiana Üniversitesi

Bu partiye 40 bin kişi katılıyor, 40 bin! Birçok çılgın aktivitenin arasında köpük partileri ve konserler bulunuyor. Partinin Nisan ayında düzenlendiğini de belirtelim.

7. Mardi Grass – Tulane Üniversitesi

Paskalya döneminden bir buçuk ay kadar önce düzenlenen bu parti tüm şehir genelinde düzenleniyor. Geçit törenleri, konserler ve sınırsız içki ile yemeğin bulunduğu parti gece gündüz aralıksız devam ediyor.

8.

9. Mirror Gölü – Ohio Stat Üniversitesi

Kasım ayında düzenlenen bu parti OSU ve Michigian takımlarının futbol karşılaşmasından önce düzenleniyor. 12 bin kişinin katıldığı partide hava nasıl olursa olsun, herkes Mirror gölüne atlayarak eğlencenin tadını çıkartıyor.

10. Palmer Festivali – Ohio Ünivresitesi


Üniversiteler arasında gerçekleşen en çılgın parti olarak biliniyor Palmer Fest. 8000 kişinin katıldığı partide bir seferinde bir ev tamamen alev almasına rağmen kimse bu durumu fark etmemiş.

11. Round up – Texas-Austin Üniversitesi

Texaslı öğrencilerin hiçbir sınır tanımadan gece gündüz aralıksız devam eden bu partisi Mart ayında yapılıyor.

12. Slope Day – Cornell Üniversitesi

Derslerin bitiş gününde düzenlenen bu partide 12 bin kişi okulun bitişini kutluyor. Verilen konserlerde Snoop Dogg ve Kanye West gibi sanatçılar sahne alıyor.

13. State Patty’s Günü – Penn State

Her yıl Şubat ayında düzenlenen partide göz altına alımlar bir önceki yıla kıyasla %37 azalmış olsa da, partinin çok abartılı geçmesinden dolayı okullar barlara içki satmamaları için para ödüyorlar.

14. Veisha – Iowa State Üniversitesi

75 kişinin katıldığı parti Nisan veya Mayıs aylarında düzenleniyor. Durmaksızın bir hafta boyunca devam eden partide geçit törenleri ve konserler düzenleniyor.

15. W.I.L.D. – Washington Üniversitesi

Bahar ve Güz dönemi olmak üzere yılda iki kez düzenlenen bu partiye ortalama olarak 10 bin kişi katılıyor. İçki ve müziğin tam gaz devam ettiği partiye okul da, kampüse yerleştirdiği şişme koltuklarla öğrencilerin eğlencesine katkıda bulunuyor.

Kaynak: listelist.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz