Ebeveynleri Her Sabah Çürüklerle Uyanan Kızlarının Odasına Nedenini Öğrenmek İçin Kamera Koydu

0
3988

Uyurken ne yaptığımız hakkında en ufak bir bilgimiz dahi yoktur. Özellikle yalnız uyuyorsak uyuduğumuz sırada neler yaptığımızı bilmek neredeyse imkansızdır. Bazı kişiler uykuları sırasında konuşurken bazıları da yürümektedirler. Ama tabii ki de bunları kendileri değil o an yanlarında olan kişiler onlara söylemektedirler.

1. Küçük kızın uyku sırasında yaşadığı şeyler bir anda hem kendi hem de ailesinin yaşamışını mahvetme noktasına gelmiştir.

Geceleri odasında tek başına uyuyan küçük kızın ailesi her sabah kızlarının vücudunun çeşitli yerlerinde çürükler görmeye başlamışlardır. İlk etapta fark edilemeyecek kadar hafif olan çürükler zaman geçtikçe çoğalmaya ve kendini iyice belli etmeye başlamıştır.

Bu bilinmezlik ise aileyi iyice çileden çıkarmaya başlamış. Hatta küçük kız okul kampına gittikten sonra durum daha da kötüleşmeye başlamıştır. Okulun yaz kampına katılan küçük kızın her geçen gün artan çürükleri herkes tarafından fark edilmiş ve öğretmenler aileye durumdan bahsetmişlerdir. Aile de en az onlar kadar durumdan endişe duyduklarından bahsetmişler ve kızlarını demir eksikliği olabileceği şüphesiyle doktora götürmeye karar vermişlerdir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz