Dünyanın En Büyük Kalçasına Sahip Olan Kadın Görenleri Hayrete Düşürüyor

1
10554

Sosyal medya hesabı Instagram’da paylaştığı fotoğrafları sayesinde bir internet fenomenine dönüşen Eudoxie Yao’nun bunca konuşulmasının nedeni ise olağanüstü irilikteli kalçası. 

Sosyal medya hesabı Instagram’da paylaştığı fotoğrafları sayesinde bir internet fenomenine dönüşen Eudoxie Yao’nun bunca konuşulmasının nedeni ise olağanüstü irilikteli kalçası. Sadece ülkesinin değil tüm Batı Afrika’nın en büyük kalçalarının kendisinde olduğunu söyleyen Eudoxie Yao “üstelik benim bu görüntüm estetik operasyon sonucu oluşmadı, kesinlikle doğal halim” diye de ekliyor.

1.

İri ve dolgun kalçası sayesinde modellik yapmaya başlan Yao, sadece ülkesinde değil çevre ülkelerde de adını duyurdu. Onun en büyük idolünün Kim Kardashian olduğunu söylemeye bile gerek yok!

2.

Instagram’da 428 bin takipçisine bulunan Eudoxie Yao’nun paylaşımları büyük beğeni alıyor. Özellikle kalçasını ön plana çıkardığı videolardaki seksiliği hayranlarının hoşuna gidiyor.

3.

Ünü tüm dünyaya yayılan Eudoxie Yao, bu durumdan oldukça memnun. Kalçaları sayesinde modellik yapmaya başlayan Eudoxie Yao, artık para kazanmaya başladığını söyledi. 

4.

İşte Eudoxie Yao’nun Instagram paylaşımları…

5.

6.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz