Dört Bacaklı Kadından Günde 200 Kez Orgazm Olan Kadına En İlginç 12 Hastalık

0
4354

Teknoloji ve Tıp baş döndürücü bir hızla ilerlese de halen çare bulunamayan ve sebebi anlaşılamayan onlarca hastalık var. Bunlardan en ilginç ve az görünenleri derledik.

1. Aslan Adam

Lionel’in hastalığı dünyada sadece 50 kişide görülmüş olan bir hastalıktı. Yüzü tamamen kıllarla kaplı olan bu kişiye bu hastalık nedeniyle aslan (lion) kelimesinden türetilen Lionel ismi verildi.

2. Progeria Hastalığı

Progeria hastalığına yakalanan çocukların durumu çok zor! Çünkü onlara en fazla 13 yıl ömür biçiliyor. Ve bu hastalık çok nadir görülüyor.

3. Sakallı Kadın Josephine

Resimde gördüğünüz bu kişi sakallı bir erkek gibi görünse de aslında bir kadın! Doğuştan yüzündeki kıllarla doğan Josephine bu hastalığını şöhrete çevirmeyi bilmişti. Üstelik Paris’te tanıştığı bir ressamla evlenip çocuk sahibi de olmuştu.

4. Günde 200 Kez Orgazm Olan Kadın

Sarah Carmen’in hastalığına dert mi desek lütuf mu bilemedik. Sarah devamlı tahrik olma sendromu yaşıyor ve günde ortalama 200 kez orgazm oluyor.

5. Soğuğu Hissetmeyen Adam

Bu adam soğuğu hissetmiyor. Buzların içinde yatıyor, karda şortuyla uzun koşular yapıyor, normal insanların dayanamayacağı soğukluklarda tepki bile göstermiyor.

6. Kafasını 180 Derece Döndürebilen Adam

Martin Laurello kafasını sabit vücudunda 180 derece döndürebiliyordu. Arkası dönükken bile yüzü dönükmüş gibi görünen bu adam görenleri oldukça şaşırtıyordu.

7. Teknoloji Sendromu

Günümüzde teknolojiyi kullanmadan yaşamak imkansız hale geldi, fakat bu kadın için durum böyle değil Debbie Bird’ün teknolojiye alerjisi var. Her türlü elektronik alet onun cildinde büyük hasarlar bırakabiliyor.

8. Hyperthymestic Syndrome

Kadınların hiçbir şeyi unutmadıkları yüzyıllardır erkeklerin dilinde. Mesele böyle görünse de kadınlar elbette bir şeyleri unuturlar; fakat bu kadın unutmuyor. 40 yaşında ve evli olan bu kadının hastalığına hyperthymestic syndrome deniyor. Bu güne kadar yaşadığı her ayrıntıyı hatırlayan bu kadının çevresindekiler durumdan hayli şikayetçi olsa gerek.

9. Uyumayan Çocuk

Annelerin çocuklarını uyutmak için ne çok çaba harcadığını hepimiz biliriz. Uzun mücadelelerden sonra her çocuk elbet uyur, ama bir çocuk var ki o hiç uyuyamıyor. 3 yaşındaki bu çocuk yıllardır uyuyamıyor. Sebebini doktorlar şöyle açıklıyor: beyin, spiral kolonun içine sıkışıyor ve sonuç olarak kişi uykuyu ve konuşmayı, dolaşım sistemini, hatta nefes almayı kontrol eden beyin sapının düğümlenmesine yol açıyor.

10. Dört Bacaklı Kadın

Ana rahminde ayrılmayan ikizinin bacaklarıyla dünyada gelen bu kadın görenleri hayrete düşürüyordu. Üstelik dört bacağını da hareket ettirebiliyor, günlük aktivitelerini rahatlıkla yerine getiriyordu.

11. Uzuvları Büyüyen Kadın

Dünyada çok az kişide görülen akromegali sendromuna yakalanan bu kadının uzuvları kontrolden çıkmış bir halde büyüyordu. Özellikle kafası çok fazla büyüyordu ve görme kaybı, şiddetli baş ağrıları yaşıyordu.

12. Yarım Matmazel

Matmazel’in vücudunun alt kısmı doğuştan yoktu. Üst kısmı tamamen normal olan Matmazel Gabrielle’in bu görüntüsü onu büyük bir şöhrete de kavuşturmuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz