Çıplak Fotoğrafları Yayılan Kadın Senatörden Bir Skandal Daha! Kocası Ve Asistanıyla Üçlü İlişki Yaşamış

0
47323

Geçtiğimiz günlerde, çıplak fotoğrafları sosyal medyaya sızan ABD’li demokrat Katie Hill’in adı, bu defa üçlü ilişki skandalına karıştı. Hill’in, kocası Kenny Heslep ve asistanı Morgan Desjardins ile üçlü ilişki yaşadığı ortaya çıktı.

ABD’de, demokrat kongre üyesi olan 32 yaşındaki Katie Hill’in çıplak fotoğrafları, ülke gündemine bomba gibi düşmüştü.

1.

Bikini bölgesindeki Nazi dövmesiyle de çok konuşulan Hill’in, bazı fotoğraflarda uyuşturucu kullandığı da saptanırken, ABD’li senatörün adı başka bir skandala daha karıştı.

2.

Sosyal medyaya sızan fotoğraflarda Hill, kocası Heslep’in asistanlığını yapan Morgan Desjardins’ın saçlarını çıplak bir şekilde taradığı görülürken, Hill’in, kocası ve kocasının asistanı ile üçlü ilişki yaşadığı ortaya çıktı.

3.

Kocası Kenny Heslep ve asistanıyla üçlü ilişkiye giren Hill’in, bu skandala, geçtiğimiz Ağustos ayında son verdiği belirtilirken, ABD ve İngiliz basını, Hill ve Heslep çiftinin daha önce de üçlü ilişkiler yaşadıklarını yazdı.

4.

Dış basın, bu skandalın çift arasındaki yazışmalarla kanıtlandığını belirtti.

5.

Öncesinde çıplak pozları yayınlanan Hill, fotoğrafların kendisine ait olduğunu kabul edip gönderen ve dağıtan kişiler hakkında şikayetçi olduğunu söylemişti.

6.

Ayrıca, koca Heslep’in 2016 yılında karısının çıplak fotoğrafını internetteki eş değiştirme sitelerinde paylaştığı ve fotoğrafların bu ortamda yayıldığı belirtildi.

7.

Bir dönem Facebook’ta yaptığı ırkçı paylaşımlarla da gündeme gelen Hill, Trump’ın görevini kötüye kullandığını belirterek, ABD’li lidere soruşturma başlatılması gerektiği yönünde yorumlarıyla tüm dikkatleri üzerine çekmişti.

8.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz