Cinsel içerikli sitede 24 saatte 8 milyon lira kazanan Bella Thorne dur durak bilmiyor! Son pozuna beğeni yağdı

0
867

Üye olduğu cinsel içerikli sitede 24 saatte 1 milyon dolar kazanan oyuncu Bella Thorne, son pozuyla yine olay oldu. Thorne, sütyensiz pozuyla 2 milyona yakın beğeni aldı.

1.

Zendaya ile birlikte Disney kanalında yayınlanan “Shake It Up” dizisiyle 2010-2013 yılları arasında büyük popülarite yakalayan 22 yaşındaki yıldız büyüdükçe yaşam tarzı da değişti.

2.

Yaşam tarzı, ilişkileri, imajı sık sık eleştiri konusu olsa da hayranları asla azalmayan yıldız, sürekli gündeme gelmenin bir yolunu buluyor.

3.

Cinsel içerikli sitede hesap açan ve bir günde 24 saat için hiç paylaşım yapmadan 1 milyon dolar kazanan Bella Thorne, sosyal medya hesabından dur durak bilmiyor.

4.

Geçtiğimiz günlerde Cadılar Bayramı konseptiyle hayranlarının aklını başından alan genç oyuncu, son olararak sütyensiz paylaşımıyla adından söz ettirdi.

5.

Altında pjiması, üzerinde göğüsleri görünecek kadar kısa tişörtüyle poz veren Thorne’e beğeni yağdı.

6.

Ünlülerin çıplak fotoğraf ve videolarını satarak para kazandığı siteye girer girmez rekor kıran oyuncu, amacının para kazanmak olmadığını söylemişti.

7.

Kazanacağı parayı kendi prodüksiyon şirketine ve yardım kuruluşlarına harcayacağını söyleyen Bella Thorne, bu deneyimi bir belgesel filme dönüştürmek için OnlyFans hesabı açtı.

8.

Sitede şimdilik Bella Thorne’un profilinde, Instagram hesabından çok da farklı fotoğraflar yok.

9.

10.

11.

12.

13.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz