Cesetle İlişkiye Girerken Yakalanan 52 Yaşındaki Adli Tıp Uzmanı

0
2967

Nekrofili, pedofili gibi cinsel sapkınlıklar dünyada azımsanamayacak düzeyde. Her ülkede bu tip olaylar yaşanabiliyor. Yaşanabiliyor ama bu olayların her geçen gün artması endişe verici. Daha temiz daha ahlaklı nesil için çocukların eğitimine büyü önem vermeliyiz.

Nekrofili (ölülere cinsel ilgi duyma), pedofili (çocuklara cinsel ilgi duyma), zoofili (hayvanlara cinsel ilgi duyma) gibi cinsel olarak sapkın davranışlar maalesef tüm ülkelerde yaşanabiliyor. Brezilya’da da bir adli tıp uzmanı morgda ölen bir kadının cesediyle cinsel ilişkiye girerken yakalandı.

Brezilya’da Santos Silva isimli bir adli tıp uzmanı taraftarı olduğu takımın kupa kazanmasıyla kutlama yapmak için hastaneden ayrıldı.

Instituto Medico Legal isimli tıp merkezinin morgunda çalışan adam, sabah saatlerinde ise sarhoş bir şekilde hastaneye geri döndü

Santos Silva, hastaneye döndükten sonra kadın cesediyle ilişkiye girmeye çalıştı. Bu sırada ise polisler kadının cesedinden delil toplamak için morga girdi.

Polislerin odaya girmesiyle ise Santos Silva hemen üstünü toparlayarak oradan kaçtı. Polisler ise durumu hastaneye bildirdi.

Brezilya’nın Amazonas eyaletinin Manuas kentinde meydana gelen olayda 52 yaşında olduğu belirlenen adli tıp uzmanı Silva işinden kovuldu.

Olayla ilgili polis soruşturma başlattı ancak Silva’yı henüz yakalayıp yakalayamadıkları bilinmiyor. Yerel avukatlara göre Silva’nın suçu ortaya çıkarılsa 2-3 yıl hapis cezasına çarptırılabilir.

Öte yandan, “nekrofili” 2003 yılına kadar Brezilya’da suç olarak kabul edilmiyordu. Ancak ülkede 2003 yılında hazırlanan “Cinsel Suçlar Yasası’yla” birlikte nekrofili de suç kapsamına girdi.

Kaynak: 1, 2

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz