Bu Ünlüler Kamera Karşısında Soyunmuyor!

0
939

Kimi ünlüler kamera karşısında rahatça soyunurken kimilerinin ise bu konuyla ilgili katı kuralları var. İşte çıplaklık konusunda sınırları olan 13 ünlü isim…

1. Rachel Bilson

Bilson, seksi bir atmosfer yaratmak için tüm vücudun sergilenmesi gerektiğine inanmayan bir başka isim. Ünlü oyuncuya göre tamamen çıplak olmaktansa vücudun bazı bölümlerini gizlemek çok daha çekici. Bu nedenle kendisinin kamera karşısında soyunmakla ilgili katı kuralları var. Soyunması gereken anlarda ise vücut dublörü kullanmayı tercih ediyor.

2. Kristen Bell

Başarılı oyuncuyu daha önce iç çamaşırlarıyla görmüş olabilirsiniz. Ancak kendisinin tamamen soyunmakla ilgili katı bir kuralı var. Ünlü oyuncu, kamera karşısında sütyen ve külotla durmayı kabul etse de tamamen çıplak olmayı reddediyor.

3. Jessica Simpson

Jessica Simpson, güzel fiziğiyle dikkat çeken ünlü isimlerden biri. Kendisinin Instagram profilini incelediğinizde birden çok yarı çıplak fotoğraf bulmanız mümkün. Simpson, konu profesyonel hayata geldiğinde kamera karşısında soyunmayı reddediyor. Herhangi bir rol için, bu rol ona Oscar kazandıracak bile olsa, bunu yapmayacağının altını çiziyor.

4. Ashley Benson

Çıplaklık konusunda kuralları olan bir diğer yıldız da Ashley Benson. Ünlü oyuncu, vücudunun ne kadarını göstermek istediğine kendisi karar veriyor. Yönetmenin ve ekibin bu konudaki ısrarlarına tavrıysa oldukça sert. Ek olarak Benson, kadınların iç çamaşırıyla çok daha seksi gözüktüğünü düşünüyor.

5. Lena Headey

Game of Thrones’un unutulmaz isimlerinden Lena Headey, kamera karşısında soyunmayı reddeden bir başka isim. Game of Thrones’un 5. sezonunda Cersei’nin tamamen çıplak olduğu bir sahne hatırlıyor olabilirsiniz. Headey, bu sahneler için bir vücut dublörü kullanmayı tercih etmiş. Daha önce çıplaklık içeren sahneler çekmiş olsa da artık bunu yapmak istemediğinin altını çiziyor.

6. Julia Roberts

Ünlü yıldızın kariyeri üç ayrı zaman diliminden oluşuyor desek yeridir. Kendisi 2007 yılında verdiği bir röportajda soyunursa bunun yalnızca bir belgesel için olacağını belirtmişti. Pretty Woman’daki efsanevi rolünün ise bir miktar çıplaklık içerdiğini hatırlıyor olabilirsiniz. Roberts, bu sahneler için vücut dublörü olan Shelley Michelle’den yardım aldı.

7. Keira Knightley

Keira Knightley, daha önce kameralar karşısında soyunmuş olsa da anne olduktan sonra bunu yapmamaya karar verdi. Vücuduyla ilgili daha farklı düşüncelere sahip olduğunu söyleyen başarılı oyuncu, tüm ekibin önünde soyunacak kadar rahat hissetmiyormuş. Ek olarak çektiği sahnelerin günün birinde porno sitesinde yayınlanabilecek olmasından da rahatsızlık duyduğunu belirtiyor.

8. Anna Kendrick

Gelecekte alacağı hiçbir rol için soyunmayacağının altını çizen bir başka isim de Anna Kendrick. Ünlü oyuncu, bu konuda oldukça katı kurallara sahip. Kendisinin 2016 yılında yayınlanan Mike and Dave Need Wedding Dates filmi için de bir “popo” dublörü kullandığını söyleyelim.

9. Mandy Moore

Çıplaklık konusunda sınırları olan bir diğer isim de Mandy Moore. Sokakta yanından geçen insanların onu çıplak görmüş olmalarını istemediğini söyleyen ünlü yıldız, soyunmadan da seksi olunabileceğini savunuyor. Kamera karşısında soyunan yıldızlara ise saygısı sonsuz!

10. Rebel Wilson

Konu çıplaklık olduğunda kontratını buna göre düzenleyen başka bir ünlüyle devam edelim! Rebel Wilson, vücudunun ne kadarının gösterilebileceğini kontratında açık bir şekilde belirtiyor. Çıplaklık içeren sahnelere de kesinlikle karşı çıkıyor. Ekibin baskıları konusundaysa tavırları oldukça sert. Yani kimse ona istemediği bir şeyi yaptıramıyor!

11. Jessica Alba

Jessica Alba’nın kamera karşısında soyunmamasının nedeni ise diğer oyuncuların nedenlerinden biraz daha farklı. Ünlü oyuncu, hiçbir aile üyesinin vücudunu bu kadar detaylı görmesini istemiyor.

12. Sarah Jessica Parker

Kamera karşısında soyunmayı katı bir şekilde reddeden bir başka isimse Sarah Jessica Parker. Ünlü oyuncu, bu konudaki netliğini kontratına da yansıtmış. Kendisinin kontratında çıplaklık içeren sahnelerle ilgili bir madde bulunuyor. Parker, bu tür sahneler çeken oyuncuları tebrik ediyor ve bunu yapabilmek için gerçekten rahat olmak gerektiğini söylüyor.

13. Jennifer Garner

Kamera karşısında soyunmakla ilgili oldukça katı kurallara sahip olan bir başka yıldız ise Jennifer Garner. Başarılı oyuncu, asla ama asla kamera karşısında soyunmayacağının altını çiziyor.

Kaynak: 1

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz