Bu Ülkede Hostesler Para Karşılığı Pilotlarla Cinsel İlişkiye Giriyor!

0
3061

Maaşlarındaki kesintiler sebebiyle ekonomik olarak zorluklar yaşayan Japonyadaki bazı hostesler, para karşılığında pilotlarla ilişkiye girdiklerini itiraf ederek büyük yankı uyandırdı.

Japonya’da son yıllarda maaşlarında kesintiye gidilen hostesler para karşılığı pilotlarla ilişkiye girdiklerini itiraf etti. İsmi gizli tutulan hosteslerin itirafları Japonya’da büyük yankı buldu.

1.5 SAATE BİN 500 TL

Shukan Post gazetesinde yer alan habere göre; hostesler pilotlardan 1.5 saat beraber olma karşılığında 1000-1500 TL civarında bir para alıyor.

NUMARALAR ÖNCE KIDEMLİ HOSTESLERE VERİLİYOR

Hosteslerin anlattıklarına göre, pilotlarla birlikte olmak isteyen kadın görevliler telefon numaralarını kendilerinden daha kıdemli bir hostese veriyor ve numar pilota ulaştırılıyor. Pilotların uçuş öncesinde bazı gizli el hareketleriyle birlikte olmak istedikleri hostesleri seçtikleri ve uçuş sonrası otelde birlikte oldukları ifade edildi. Öte yandan bazı hosteslerin de pilotlarla birlikte olmak yerine Tokyo’da bazı barlarda yarı zamanlı çalıştıkları belirtildi.

GEÇİM SIKINTISI

“Geçim sıkıntısı” yaşayan Japonya ‘daki hostes maaşları 2004 yılında yıllık yaklaşık 100 bin TL civarındayken 2013 yılı itibariyle bu gelirin 80 bin TL civarında olduğu söyleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz