Ateşli Sahneleriyle İzleyenleri Heyecanlandıran 7 Netflix İçeriği

0
4861

Ateşli Sahneleriyle İzleyenleri Heyecanlandıran 7 Netflix İçeriği! Tüm dünyada ciddi bir izleyici kitlesi olan Netflix, her geçen gün kendini yenileyen ve içeriklerini zenginleştiren bir platform. Her türden etkileyici içeriklere sahip platformda erotik yapımlar da en dikkat çekici olanlardan. İşte 7 erotik yapım.

1. 365 DNI

Netflix’in en yeni erotik filmi 365 DNI’in duş sahnesi sosyal medyada oldukça fazla konuşuldu. Fifty Shades of Grey’e benzer cinsel sahnelerin bulunduğu film, son derece toksik bir ilişkiyi romantikleştirdiği için oldukça eleştirildi. Filmin en erotik sahnesine gelince; 68. dakikada sahneyi bulabilirsiniz.

2. Sex Education

Netflix’in en sevilen dizilerinden biri olan Sex Education’da izleyicilerin ateşini yükseltecek pek çok sahne bulunuyor. Bu sahneler özellikle gerçekçiliğiyle dikkat çekiyor. Dizide, cinselliğin ve cinsel yönelimlerin farklılığını gösteren sahneler de yer alıyor. Dizinin en ateşli bölümü ise; Eric ve Rahim’in birlikte olduğu sahne. Mastürbasyon sahneleri de oldukça etkileyici.

3. Elite

Ülkemizde de yayınladığı andan itibaren geniş bir hayran kitlesi elde eden Elite, bir İspanyol gençlik dizisi. Gençlik dizisi olduğu için de dizide birçok seks sahnesi bulunuyor. Çünkü karakterlerin hikayeleri cinsellik ve drama üzerine yoğunlaşıyor. Dizinin en ateşli sahnesi ise şüphesiz üçüncü sezonda Polo, Cayetana ve Valerio’nun havuzda birlikte olduğu sahne.

4. All the Bright Places

Elle Fanning’in oynadığı All the Bright Places, hem romantizmi hem de erotizmi veriyor. Film kız kardeşinin ölümü üzerine sorunlu bir hayat yaşayan karakterin biriyle tanışıp yaşamını değiştirmesi üzerine kurulu. Filmde bitmek bilmeyen bir cinsel gerilim söz konusu. Filmin en ateşli sahnesi ise başrollerin neredeyse tüm film boyunca beklenen sevişme sahnesi.

5. Outlander

Uzun soluklu dizilerden biri olan Outlander’da bol bol sevişme sahnesi bulunuyor. Başrollerin birbirlerine olan uyumu ise sahnelerin hepsini oldukça gerçekçi kılıyor. Güçlü bir hikayesi olan Outlander’ın aslında tüm sezonları izlenmeye değer. Ancak en ateşli sahneyi merak ediyorsanız, birinci sezonun “The Wedding” isimli 7. bölümünde ana karakterler Jamie ile Claire’ın ilk sevişmelerini izleyebilirsiniz.

6. The Witcher

Sanal bir oyundan uyarlanan The Witcher’da henry Cavill oynuyor. Cavill’in başrol olması bile dizinin ateşini yükseltiyor. Eğer fantastik ögelerin bulunduğu bir Orta Çağ hikayesi arıyorsanız The Witcher size göre. Gelelim dizinin en ateşli sahnesine; Betrayer Moon isimli üçüncü bölümde Anya Chalotra tarafından canlandırılan Yennefer ve Royce Pierreson tarafından canlandırılan Istredd karakterinin seviştiği sahne. Sahnede ikili seks yaparken meraklı gözler de onları izliyor.

7. Love

Dizi konusu itibarıyla çok dikkat çekici olmasa da pek çok seks sahnesi içeriyor. Senaristliğini ve yapımcılığını Judd Apatow’un yaptığı dizi Gus ve Mickey isimli ana karakterlerin aşkı anlamlandırması üzerine kurulu. Dizinin en ateşli sahneleri ise tutkunun tavan yaptığı ön sevişme sahneleri.

Kaynak; 1

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz