Ateşli Sahneleriyle Cinsel İçerikli Filmlerden Daha Dikkat Çekici 5 Netflix Cinsel İçerikli Film

0
3884

Ateşli Sahneleriyle Cinsel İçerikli Filmlerden Daha Dikkat Çekici 5 Netflix Cinsel İçerikli Film! Ateşli sahneleriyle porno yapımları kadar dikkat çeken 6 Netflix dizisini derledik.

1. 365 DNI

Netflix Cinsel İçerik

Netflix’in en yeni erotik filmi 365 DNI’in duş sahnesi sosyal medyada oldukça fazla konuşuldu.

Fifty Shades of Grey’e benzer cinsel sahnelerin bulunduğu film, son derece toksik bir ilişkiyi romantikleştirdiği için oldukça eleştirildi. Filmin en erotik sahnesine gelince; 68. dakikada sahneyi bulabilirsiniz.

2. Elite

Netflix Cinsel İçerik

Ülkemizde de yayınladığı andan itibaren geniş bir hayran kitlesi elde eden Elite, bir İspanyol gençlik dizisi.

Gençlik dizisi olduğu için de dizide birçok seks sahnesi bulunuyor. Çünkü karakterlerin hikayeleri cinsellik ve drama üzerine yoğunlaşıyor. Dizinin en ateşli sahnesi ise şüphesiz üçüncü sezonda Polo, Cayetana ve Valerio’nun havuzda birlikte olduğu sahne.

3. All the Bright Places

Elle Fanning’in oynadığı All the Bright Places, hem romantizmi hem de erotizmi veriyor.

Film kız kardeşinin ölümü üzerine sorunlu bir hayat yaşayan karakterin biriyle tanışıp yaşamını değiştirmesi üzerine kurulu. Filmde bitmek bilmeyen bir cinsel gerilim söz konusu. Filmin en ateşli sahnesi ise başrollerin neredeyse tüm film boyunca beklenen sevişme sahnesi.

4. Outlander

Uzun soluklu dizilerden biri olan Outlander’da bol bol sevişme sahnesi bulunuyor.

Başrollerin birbirlerine olan uyumu ise sahnelerin hepsini oldukça gerçekçi kılıyor. Güçlü bir hikayesi olan Outlander’ın aslında tüm sezonları izlenmeye değer. Ancak en ateşli sahneyi merak ediyorsanız, birinci sezonun “The Wedding” isimli 7. bölümünde ana karakterler Jamie ile Claire’ın ilk sevişmelerini izleyebilirsiniz.

5. The Witcher

Sanal bir oyundan uyarlanan The Witcher’da henry Cavill oynuyor.

Cavill’in başrol olması bile dizinin ateşini yükseltiyor. Eğer fantastik ögelerin bulunduğu bir Orta Çağ hikayesi arıyorsanız The Witcher size göre. Gelelim dizinin en ateşli sahnesine; Betrayer Moon isimli üçüncü bölümde Anya Chalotra tarafından canlandırılan Yennefer ve Royce Pierreson tarafından canlandırılan Istredd karakterinin seviştiği sahne. Sahnede ikili seks yaparken meraklı gözler de onları izliyor.

Kaynak: 1

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz