Angelina Jolie, Brad Pitt’e inat çıplak poz verdi

0
3723

Dört yıl önce Brad Pitt’ten boşanan Angelina Jolie, küllerinden yeniden doğuyor. Boşanmanın ardından bir süre kendini birçok şeyden uzak tutan Jolie, filmi Malefiz: Kötülüğün Gücü’nün gösterime girmesiyle ilgi odapı haline geldi. 

Göçmenlerin hak ve özgürlükleri için mücadele eden BM Mülteci Ajansı ile yaklaşık 20 yıldır işbirliği yapan ve 10 yıldan fazla bir süredir Afganistan’dan Kenya’ya ve Kamboçya’ya gidip okullara fon sağlayan Angelina Jolie, Harper’s Bazaar dergisine seksi ve cesur pozlar verdi. 

1.

Bazaar dergisi için Solve Sundsbo’nun çektiği fotoğraflarla dünya gündemine oturan Angelina Jolie, vücudunun son 10 yılda çok değiştiğini, özellikle son dört yılda ise pek çok badireler atlattığını söyledi. Jolie, vücudunda hem görünebilir hem de görünmeyen yara izlerine de sahip olduğunu belirtti.

2.

Angelina verdiği röportajda okul çağındayken sahip olduğu stilinden de bahsetti. O zamanlar hiç popüler olmadığını, tam bir serseri kız olduğunu söyleyen Jolie, genelde deri ceket, file çorap giymeyi sevdiğini ifade etti. 

3.

Röportajda konu Brad Pitt’e de geldi. Dünya üzerinde neredeyse gitmediği yer kalmayan Jolie’ye ‘En favori yeriniz neresi? Nerede yaşamak istersiniz?’ sorusu yöneltildi. 

4.

“En sevdiğim yer hiç gitmediğim yer” diye cevap veren güzel oyuncu, Amerika dışına çıkamadığından da bahsetti ve Pitt yüzünden taşınamadığını söyledi: “Çocuklarım 18 yaşına girer girmez farklı ülkelerde yaşamayı çok istiyorum. Ama şu anda babaları nerede yaşamayı seçiyorsa ben de o ülkede yaşamak durumundayım.”

5.

Röportaj dışında, dış basında çıkan bir habere göre de Angelina Jolie, dergiye verdiği çıplak pozu Brad Pitt’i protesto etmek için vermiş.

6.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz