Ağızları Açık Bırakan En Garip Düğün ve İlişki Gelenekleri

0
18225

Dünya çok büyük, çok insan var ve her biri farklı kültürel mirasa sahip. Bu kültürel birikim farklı toplumlar arasında şaşkınlık yaratabiliyor ancak şöylede bir gerçek var, her yaşam tarzı kendi bölgesinde çok mantıklı ancak bazıları varki insan bunun nesi mantıklı demeden duramıyor.

İşte karşınızda dünyanın çeşitli bölgelerinde yaşayan toplumların en ilginç örf ve gelenekleri…

1. Tazmanya’da kadın ölen kocasının kesilip kurutulan cinsel organını boynuna asmak zorunda.

2. Guyana’da banyoda cinsel ilişkiye girerken yakalanan çiftler önce boyanıyor sonra da bir eşeğin arkasına bağlanarak şehirde gezdiriliyor.

3. Arizona’da patlak lastikli otomobil içinde cinsel ilişkiye girmek yasak. Kurala uymayan ön koltukta cinsel ilişkiye girmek 25, arka koltukta cinsel ilişkiye girmek 50 dolar ödüyor.

4. Gine’de evli kadını baştan çıkaran adamın el ve ayak parmaklarından biri kesiliyor. Kesilen parça ilişkiye giren kadına yediriliyor.

5. Newlyweds’de evlenen çift gerdeğe tören sırasında yere serilen hasır üstünde konukların gözü önünde giriyor.

6. Guam’da bakirelerin evlenmesi yasak. Bunun için kızlar bekaretlerini para karşılığı bu işi yapan kişilere bozduruyor.

7. Bakireliğin hoş karşılanmadığı Kamchdal’da evlendiği kızın bakire olduğunu gören erkek, kayınvalidesine “kızının yetişmesinde ihmalkar davrandığını” için sitem ederdi.

8. Tibet’te misafir uğurlanırken ona dil çıkarmak şarttı.

9. Hindistan’da evlere gündeliğe gelen kadınlar evdeki bekar gencin cinsel ilişkiye girme ihtiyacını karşılamak zorunda.

10. Colombia’da gelinin annesi gerdeğe giren çiftin yatağının kenarına oturarak ilk ilişkiye şahitlik ediyor.

Kaynak: Haberler.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz