Ağız Şapırtısından Büyük Cinsel Organa Abartı Gibi Görünse De Tamamı Gerçek 12 Boşanma Sebebi!

0
1694

Okurken hadibeh! diyeceğiniz bir içerikle karşınızdayız. Hepsi birbirinden absürt boşanma sebepleri..

1. Sadece 5 cm!

“Kadın evliliğin feshini istiyor. Çünkü yaklaşık 1 yıldır evli olmalarına rağmen hala seks yapmamışlar. Çünkü kocası sürekli olarak kaçıyor ve bahaneler uyduruyormuş. Adamın penis boyunun 5 cm olduğunu mahkeme daha sonradan keşfetti.”

2. Pinball makinesi

“Pinball makinesi koleksiyonunu karısından daha çok seviyordu. Hatta bu makineler için milyonlarca para dökmenin mantıklı olduğunu savunuyordu.”

3. Duş perdesi çilesi

“Müvekkilim kocasından boşanmak istiyor çünkü duş perdesini sürekli kendisi takıyormuş. Bardağı taşıran son damla dedikleri bu olsa gerek…”

4. Köpek sevgisi

“Kadın kocasından boşanmak istiyordu. Çünkü adam o işteyken köpekleri yürüyüşe çıkarıyormuş. Bu da köpeklerin adamı daha çok sevmesine ve akşamları kadından çok adamla vakit geçirmek istemelerine sebep oluyormuş…”

5. Kahven nasıl olsun?

“Karısından boşanmak isteyen bir müvekkilim var. Çünkü karısı 7 yıldır her gün kahvesini nasıl istediğini soruyormuş…”

6. Görme engellilere öğretmenlik

“Kayınvalidem, kayınbabamdan boşanmak istedi çünkü hayatında yeni bir başlangıç istiyor ve görme engellilere okumayı öğretmeyi düşlüyordu. Ama olay şuna döndü: Herkese kayınbabamın tacizci biri olduğunu söyleyerek papazlık hayatını bitirdi. Zaten daha önceden gizli ilişkisi olan adamla evlendi. Bu arada adam çocuklara istismarda bulunmakla yargılanan biri… Kayınvalidem ise bu olanların hepsini reddediyor…”

7. Arkadaşımın aşkısın!

“İki çift boşanmak istedikleri için bana geldi. Öğrendim ki bu iki çift de 15 yıldır arkadaşlarmış. A çiftinin erkeği, B çiftinin karısından hoşlanmaya başlıyor. B çiftinin erkeği ise A çiftinin karısından hoşlandığını anlıyor. Hakim tek celsede boşadıktan sonra bir hafta içinde birbirlerinin eşleriyle evlendiler ve daha mutlu bir şekilde hayatlarına aynı şekilde devam ettiler…”

8. Çok büyük!

“Arkadaşlarımdan birinin kocasından boşanmak isteme sebebi kocasının penisinin çok büyük olmasıydı. 6 aydır çıkıyorlardı, evlendiler ve 6 ay içinde de boşandılar. İlk başta eğlenceli gözükse de daha sonradan seksin çok yorucu bir iş haline geldiğini ve bir sürü hazırlık yapması gerektiğini söyledi. Bana ilk söylediğinde inanmak istemedim ama bana dans videolarını gösterdiğinde gözlerime inanamadım! Adam resmen silah taşıyordu!”

9. Ağız şapırtısı

Komşum kocasına boşanma davası açtı. Çünkü adam yemek yerken ağzını şapırdatıyor, kahvesini ve çorbasını içerken de çok ses çıkarıyordu. Komşum eğer kocasından boşanmazsa hapse girebileceğini söyledi…”

10. Kısa kes!

“Babam ve annem yollarını ayırdılar çünkü babam, annemin bir şey anlatırken çok uzatmasından bıkmıştı.

11. Kumar parası

“Müvekkillerimden biri boşanmak istedi çünkü 70,000 dolar borcu vardı. Aslında boşanmak istemiyordu ama boşandıkları zaman evin yarısının ona ait olacağını, bunun da 700,000 dolar değerinde olduğunu öğrenince boşanmak istedi. Bu sayede hem borcunu kapattı hem de deliler gibi kumar oynamaya devam etti. Tanıdığım en kötü adamlardan biriydi.”

12. Tuvalet kağıdı

“Patronum karısından boşandı. Karısı sürekli olarak insanlara patronumun ne kadar çok tuvalet kağıdı harcadığından bahsediyormuş. Aşırı tutumlu ve titiz olan kadın, patronum tuvaletteyken yanına gidip ne kadar tuvalet kağıdı harcadığına bakıyormuş…”

Kaynak: onedio.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz