10 Bin Erkekle Birlikte Olan Kadının İtirafları Olay Oldu

0
14084

Eskiden seks işçisi olan şimdi ise yazarlık yapan Avustralyalı Gwyneth Montenegro, önceki mesleğiyle ilgili olay yaratacak itiraflarda bulundu.

1.

Eski seks işçisi Gwyneth Montenegro, 10 bin erkekle birlikte olduğu itirafıyla çok konuşulmuştu. Şimdi yazarlık yapan Montenegro önceki mesleği ile yaptığı yeni açıklama ile tekrar gündeme oturdu.

2.

Gizli Tabu isimli bir de kitap çıkaran Montenegro, kitabında eski mesleğinin zorluklarına dair olay açıklamalarda bulundu. Muhafazakâr Hıristiyan bir ailenin kızı olarak dünyaya geldiğini söyleyen Montenegro, kariyerinin zirvesindeyken saat başı 500 ila 1000 dolar arasında kazandığını belirtmişti.

3.

Montenegro, birçok kadının lüks içinde yaşama hayaliyle bu işi yaptığını ancak çok geçmeden hayal kırıklığına uğrayacaklarını söylüyor.

4.

İşte, Montenegro’nun olay yaratan cümlelerinden bazıları…

5.

”Daha çok para kazandıkça, daha çok beklentiye giriyorsunuz.”

6.

‘Güzel bir kadın olduğunuz için sizi tercih ettiklerini sanıyorsunuz ama gerçekte tercih edilme sebebiniz çok başka.”

7.

”Erkekler diğer kadınlarla yapamadıkları şeyler için sizi tercih ederler.”

8.

”Bu da sizi güvenlik ve korunma gibi tehlikeli bölgelere sürükler.”

9.

‘En büyük tehlikelerden biri şiddettir.”

10.

‘Erkekler iyi para ödedikleri birine ne isterlerse yapabileceklerini sanır ve içlerindeki şiddet eğilimi ortaya çıkar.”

11.

‘Ayrıca birliktelik yoluyla bulaşan çeşitli hastalıkları kapma tehlikeniz de var.”

12.

Gwyneth Montenegro, şimdilerde Avustralya’da bulunan bir hayır kurumunda çalışıyor ve önceki mesleğinden hiç utanmadığını söylüyor.

13.

Hayatını kitap haline getiren Avustralyalı Gwyneth Montenegro, Temmuz ayından bu yana 80’in üzerinde evlilik teklifi aldığını açıkladı. Montenegro, kitabında, 18 yaşında bir gece kulübünde eğlence sonrası bir grup erkek tarafından tecavüz edildikten sonra hayatının bir daha eskisi gibi olmadığını yazmıştı.

14.

Montenegro 19 yaşında masa üstünde dans eden kadın arandığı ilanını görüp başvurdu ve 21 yaşında seçkin bir eskort oldu.

Modellik yaptığını söylediği ailesi, Montenegro’nun mesleğini ilk kez 24 yaşında, bir trafik kazası sonrasında öğrendi. Korktuğu gibi bir tepkiyle karşılaşmayan, aksine ailesinin desteğini gören Montenegro, başka bir hayalin peşine düştü ve 29 yaşında tam uçuş ehliyetiyle pilotluk için lisansını aldı. Fakat uçuş hayallerine de böbreklerindeki bir sorun nedeniyle kısa sürede veda etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz