Tüm Planları Yaptığınız Ve Balığa Gideceksiniz Peki Siz Balık Tutarken Çevrenizdeki İnsanlar Ne Düşünürler?


Balık avına gittiğimizde bunu bilen insanların hepsi farklı bekleyiş içerisine girer, evet bu çocuk balık tutmaya gidiyor ama ? İşte o ama daki boşluğu hadibeh.com sizin için doldurdu.

Siz balığa gittiğiniz o sırada evde olan babanızın düşündüğü

Baba o sırada evde akşam getireceğiniz balıkları acaba nasıl yesek diye düşünür. Tavada mı? Izgarada mı?

Peki Balıkta Annenizin düşündüğü

İlgili resim

Çocukta balığa gitti ama inşallah denize düşmez. Acaba tsunami olur mu? Tekne falan batmasın. Ya bunu sıkıştırıp döverlerse. Saatte kaç oldu kesin bir şey oldu.

Arkadaşlarınızın düşündüğü

balık tutma gif ile ilgili görsel sonucu

Bende gitmeliydim ya bu hafta kesin çok balık var şimdi bu kilo kilo tutuyordur, keyfi yerindedir. Ulan gitsem mi acaba ? Geçte oldu ama bir arayıp sorayım en iyisi sesinden anlarım.

Balık tutarken karınızın veya sevgilinizin düşündüğü

İlgili resim

Kaç saat oldu aramadı resimde atmadı bu kesin güzel kızlar ile beraber. Artık nasıl balıksa bu kafasını kaldırıp telefona bakmıyor. Sorarım hesabını o kızların ben. Beni kandıramaz bu kadar saat balıkmış…

Yada bu kesin o şırfıntı arkadaşları ile balığa gitti şimdi nereden yürüyeceklerini şaşırırlar. Keşke ısrar etseydim bende geleceğim diye…

Balığa gitmeden önce bizim düşündüğümüz

İlgili resim

E o kadar plan yaptık insanın aklına tutamama ihtimali gelmiyor. Kafada rekorlar üzerine rekorlar, kilolarca, kasalarca balık hayalleri kuruluyor.

Gerçekte olan (saatlerce bekleyip hiçbir şey tutamamak)

Ama maalesef bu avdada hiçbir şey planlandığı gibi olmuyor. O kadar saat bekle uğraş 1 kilo balık yok. Milletin dalga geçmesiyle mi uğraş? Yoksa eşini inandırmaya mı uğraş? Tam Bir Hüsran.

Ve tabi ki balık tutamayıp çaktırmadan satın almak

İlgili resim

O kadar saat zaman harcadık kimsenin ruhu duymaz boş dönecek halimiz yokya. Usta avcıyız biz herkese birer kilo alayım 🙂 usta balıkları benim kovaya koysana…


Like it? Share with your friends!

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir